Programcini Tanıtım 1 Programcini Tanıtım 2
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Autodask Autocad 2009 Görsel Eğitim Seti full

 • Nis 22 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Autodask Autocad 2009 Görsel Eğitim Seti Kapak Resmi
Autodask Autocad 2009 Eğitim Seti Full İndir Ribbon arayüzü ile diğer programlar arasında daha hızlı geçiş yapma imkanı SteeringWheels aracı ile kendiniz komut ekleyebilirsiniz Menu Browser arayüzü ile dosyaları gezebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz Action Recorder ile sürekli tekrarlanan görevleri otomatik kullanabilirsiniz Layer Dialog özelliği ile dialog da yapılan bir değişiklik anında çizime yansıyor Quick View özelliği istediğiniz dosyayı doğru bir şekilde açmanızı sağlar.

Autodask Autocad 2007 Görsel Eğitim Seti full

 • Nis 22 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Autodask Autocad 2007 Görsel Eğitim Seti Kapak Resmi
  Autodask Autocad 2007 Görsel Eğitim Seti Full indir   Yeni AutoCAD 2007, kavramsal tasarım ve detaylı çizim işlevlerini tek ortamda sunuyor. Tasarım verilerini yaratma, yönetme ve paylaşma, entegre olarak gerçekleştiriliyor. Kavramsal tasarım özellikleri, tasarım alternatiflerinin kolayca ve hızla oluşturulmasına, sonra da tasarımın üretilmesi için gerekli olan dokümantasyon çizimlerine temel olarak kullanılmasına yarıyor.

Infinite autodesk inventor 2016 Eğitim Seti full

 • Nis 17 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Infinite autodesk inventor 2016 Eğitim Seti Kapak Resmi
  Autodesk Inventor 2016 Eğitim Seti Özelikler Inventor 2017’nin yeni özellikleri aşağıdaki alanlarda toplanabilir: Temel tasarım araçları geliştirmeleri: Daha hızlı tasarım ve yüksek performans için yapılan geliştirmeler. Geliştirilmiş ara işlerlik: Tasarım verilerini daha hızlı bir şekilde bir araya getirin ve ürününüzü tanımlayın. Entegre iletişim yetenekleri: Projedeki tasarımcılar ile bağlanın ve paylaşın. Tasarım Geliştirmeleri Eskiz Ortamı Yeni 3B eskiz komutları daha fazla kontrol, hız ve kullanım kolaylığı sunar:Yeni 3B transformasyon komutu geometrilerin yerlerini değiştirme ve döndürme ile ilgili yeni yetenekler içerir. 3B yüzeyler üzerinde eğri tanımlarken

İskambil Kart Numaraları DVD Video Seti full

 • Nis 11 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
İskambil Kart Numaraları DVD Video Seti Kapak Resmi
İskambil Kart Numaraları DVD Video Seti Full İndir   İskambil kartı Numaraları videolu dersleri iskambil Kartları müthiş Numaralar öğrenebileceğiniz bir set. Bugüne kadar izlediğiniz tüm kart numaraları, hatta henüz izlemedikleriniz bile bu görsel sette izleme imkanı bulacaksınız iyi seyirler.

AutoCad 2017 Eğitim Seti full

 • Oca 25 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
AutoCad 2017 Eğitim Seti Kapak Resmi
  AutoCad 2017 Eğitim Seti indir Görsel Video Lynda AutoCad 2017 Eğitim Seti indir izle, Kapsamlı görsel anlatımlı bu sette autocad 2017 tüm yönleri ile öğrenebilirsiniz sited tüm autocad programları ve setleride bulunuyor,özel anlatımlı kolayca sizde autocad 2017 bu setle öğrenebilirsiniz.

Adobe Lightroom Eğitim Seti full

 • Oca 19 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Adobe Lightroom Eğitim Seti Kapak Resmi
    Adobe Lightroom Eğitim Seti İndir Adobe Lightroom Eğitim Seti indir,dijital fotoğrafçılık ile Adobe Lightroom 5 CC size tam bir yardımcı araçlar seçeneklerini sunar Adobe Lightroom görsel eğitim setinde ise bilinmeyen bir çok kullanım tekniğini bu sette bulabilirsiniz arkadaşlar. kullanım ve dtaylarını resim netleştirme özelleştirme gibi en çok merak edilenler bu sette Video: 1280×720 hd kalitededir bir çok tasarım ve oluşumda bu set yardımcınız olacak.

Autocad 2005 – 2006 Görsel Eğitim Seti full

 • Oca 18 2017
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Autocad 2005 – 2006 Görsel Eğitim Seti Kapak Resmi
  Autodesk Autocad 2005 – 2006 Görsel Eğitim Seti İndir Türkçe Autodesk Autocad 2005 & 2006 Görsel Eğitim Seti indir, Autocad öğrenimine yeni başlayanlar ve kendilerini bu program üzerinde geliştirmek için çabalayanlar için sunulmuş olan bu eğitim seti ile Autocad programlarını tamamıyla kavrayabileceksiniz. Türkçe sesli anlatımı ve görseller ile öğreniminizi daha kolay bir hale çevirecek ve ihtiyacınız olan derslere anında erişim sağlayabileceksiniz. İçerisinde bulunan 2 eğitim CD’si ile ihtiyacınız olan dersleri uygulamalar sayesinde daha etkili bir şekilde öğreneceksiniz.

Microsoft Excel Türkce Videolu Egitim Seti full

 • Ağu 15 2016
 • Görsel Eğitim Setleri indir
Microsoft Excel Türkce Videolu Egitim Seti Kapak Resmi
  En çok kullandığımız formül işlemleri ve muhasebe işlemlerini yerine getiren bu program herkes bilir tabikide Microsoft excel bunun hazırlanmış harika bir türkçe görsel eğitim setidir. bu set ile kolayca excel formüllerini öğrenebileceksin hadi sana kolay gelsin başarılar  

REDHOUSE İngilizce Türkçe Sözlük full

 • Ağu 11 2016
 • Görsel Eğitim Setleri indir
REDHOUSE İngilizce Türkçe Sözlük Kapak Resmi
   REDHOUSE İngilizce Türkçe Sözlük ingilizcesi zayıf olanlar için yada iş yerleri olan kişiler için idael bir eğitimdir. REDHOUSE İngilizce Türkçe Sözlük  Sizler için düzenlenmiş olup sizlere sunuyoruz.

İktisat KPSS Eğitim Soru ve Cevapları full

 • May 28 2016
 • Görsel Eğitim Setleri indir
İktisat KPSS Eğitim Soru ve Cevapları Kapak Resmi
        İktisat KPSS Eğitim Soru ve Cevapları Full indir İktisat KPSS eğitim Seti sizler ile Arkadaşlar İktisat dersleri bildiğiniz üzere zahmetli ve kafa yormak sürekli çalışmak isteyeceğiniz bir Bölümdür.    İktisat kitapları oldukça pahalı vede masralı olduğu kadarda bazıları faydalı olduğu kadarda yazılım hatalıdır. Size sunmuş olduğumuz iktisat dersleri umarım sizlere faydalı olur Programcini.com olarak Bizi gururlandırır sizlere şimdiden Başarılar DİLERİZ...

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı
Programcini; Yani Biz!
Piyasada ki bir çok program sitesinden daha iyi, daha gelişmiş, daha anlaşılır ve kullanıcıyı rahatsız etmeden yayın yapan websitesiyiz.

Her gün saat 20:00 ve 22:00 arası, Forum sayfamızda bulunan sohbet bölümündeyiz. Kaydolun sizde gelin..