Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Wondershare Data Recovery full v.6.2.0.40

 • Ağu 24 2017
Wondershare Data Recovery Kapak Resmi
  Wondershare Data Recovery Full indir Wondershare Data Recovery, Usb HDD SD kart vb gibi bir çok araçtan verilerinizi ve dosyalarınızı kurtarabilirsiniz gelişmiş teknolojisi ve alt yapısı ile orjinal isim ve klasör halinde verilerinizi kurtarır, resim video mp3 e-posta vb bir çok dosya ve belgenizi kurtarmanız mümkün, tek kötü tarafı türkçe dili desteklemiyor olması.

Clonezilla Live full v.2.5.2.21

 • Ağu 01 2017
Clonezilla Live Kapak Resmi
 Clonezilla Live Full İndir Clonezilla Live, programı ile sistem kurulumu, yedekleme ve kurtarma işlemlerinizi basit bir şekilde yapmanızı sağlar bu program ile sabit diskinizdeki dosyaları yedekleyebilirsiniz ve geri yükleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile diskinizin biçimlenmesi sonucu yok olan dosyalarınızı kurtarabilecek ve dosyalarınızı tekrardan kullanabileceksiniz.

FonePaw Android Data Recovery full v.2.2.0

 • Haz 22 2017
 • fonepaw
 • Veri Kurtarma Programları
FonePaw Android Data Recovery Kapak Resmi
  FonePaw Android Data Recovery full indir Android cihazlar artık nerdeyse herkeste var malum bazen ufak bir hatanız tüm anılarımızı silebiliyor bu yazılım ile,sms rehber resim video mp3 vb bir çok şeyi kolayca kurtarmanız da size yardımcı olacak.

Tenorshare Any Data Recovery Pro full v.6.2.0.0

 • May 15 2017
Tenorshare Any Data Recovery Pro Kapak Resmi
Tenorshare Any Data Recovery Pro full indir Tenorshare Any Data Recovery Professional indir, güçlü veri kurtarma prpgramıdır usb,sd kart,vb bir çok taşınabilir aygıtlardan veri kurtarır mp3,video vb 550den fazla formattaki içeriği kurarır biçimlenrilen veya bozuk cihazlardan kolayca kurtarma sağlar.  

iCare Data Recovery Pro full v8 1

 • Nis 20 2017
iCare Data Recovery Pro Kapak Resmi
   iCare Data Recovery Pro v8 1 full indir  iCare Veri Kurtarma Yazılımı, belgeler, fotoğraflar, mp3 ve zip dosyaları, hatta klasörler ve bozuk diskler de dahil olmak üzere herhangi bir silinen dosyayı kurtarabilir. Silinmiş dosya kurtarma yanında, kötü boot sektörü, kötü MBR, kötü bölüm tablosu, kötü MFT gibi sistem hatalarından dosyaları geri yükleyebiliyor

R-Studio Network Edition full v8.2 - 2016

 • Oca 25 2017
R-Studio Network Edition Kapak Resmi
  R-Studio Network Edition v8.2 Full Sürüm indir Pc'nizde Kaybolan, silinen veyahut yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm verileri R-Studio ile geri getirilebilirsiniz. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen programdır. etkili ve güçlü bir seçenektir.

QILING Disk Master Technician full v4.1

 • Oca 24 2017
 • QILING
 • Veri Kurtarma Programları
QILING Disk Master Technician Kapak Resmi
    QILING Disk Master Technician v4.1 full indir QILING Disk Master Technician 4.1 full, BT yöneticisi, teknisyeni ve danışmanları için yedekleme ve kurtarma yazılımını taşımak için eksiksiz bir araçtır. Basit ve kullanımı kolay bir ara yüze sahip olan bu program ile bir uzmana ihtiyaç duymadan işlemlerinizi yapabilir ve sabit diskinizin sağlığını kontrol edebilirsiniz. Disk Sağlığınız için gereklidir.

UFS Explorer Professional Recovery full v5.20.3

 • Eyl 23 2016
UFS Explorer Professional Recovery Kapak Resmi
  UFS Explorer Recovery full indir 5.20.3 profesyonel veri kurtarma programıdır silinen disk veya yanlışlıkla biçimlendirilen usb bellekler,sd kart vb araçlardan veri dosya kurtarma imkanı tanıyor veri analizi, kapsamlı dosya kurtarma disk şifreleme disk kurtarma ve dahası.

Ashampoo Backup Pro Full Türkçe v10.00 full

 • Mar 31 2016
 • Veri Kurtarma Programları
Ashampoo Backup Pro Full Türkçe v10.00 Kapak Resmi
    Ashampoo Backup Pro yazılımı  , sabit disklerde, SSD diskler, usb flash sürücülerde ve ağ sürücüleri gibi ortak depolama yerlerini destekleyen güzel bir yedekleme yazılımıdır.Türkçe dil desteğine sahip olan program basit arayüzüyle çok kolay bir şekilde birçok belgenizi ve dosyanızı yedeklemenize imkan tanıyor.  

R-Studio Network v7.8 full

 • Mar 20 2016
 • Veri Kurtarma Programları
R-Studio Network v7.8 Kapak Resmi
R-Studio Network v7.8 Build 160829    R-Studio yanlışlıkla silinen dosyaları almak için izin veren bir veri kurtarma uygulamasıveya virüs saldırıları nedeniyle, bölüm biçimlendirme ve yolsuzluk çıkarıldı. Programın arayüzü kolayca özelliklere erişmek için kullanıcı her türlü izin, kullanımı kolaydır. Eğer bilgisayarlarınız 'sürücüleri görüntülemek nerede programın ana penceresinde, iki bölme içerir ve onlar hakkında ayrıntılı bilgi. Ayrıca, açık bir disk görüntüleri veya bölgeleri veya oluşturmanıza olanak sağlar. R-Studio ile, içeren dosyaları bulmak için sistem yapısını analiz edebilir. Sürücülerin içeriğini istediğiniz dosya ve klasörleri seçebileceğiniz bir ağaç

Boot CD/USB 2016 v8.4 full

 • Şub 28 2016
 • Veri Kurtarma Programları / Hepsi 1 arada aio
Boot CD/USB 2016 v8.4 Kapak Resmi
    Windows 8.1 Based PE Bir kurtarma programıdır. Bilgisayarınız da Çökme vs şetylerde meydana gelebilecek bazı Ciddi Sorunlara önlem almak için bire bir programdır.                    

Zero Assumption Recovery v10.0.290 full

 • Şub 24 2016
 • Veri Kurtarma Programları
Zero Assumption Recovery v10.0.290 Kapak Resmi
      Zero Assumption Recovery - Bazen felaket. Veriler nedeniyle birçok farklı nedenlerden dolayı kaybetmiş olabilir. Kaza yeniden biçimlendirme, güç sivri, virüs saldırıları ve donanım arızası Kendinizi veri kurtarma çözümü arıyor bulacaksınız senaryolar bazılarıdır. Zero Assumption Recovery, Microsoft® Windows ™ işletim sistemleri için son derece etkili ve kapsamlı bir veri kurtarma yazılımı paketi sunuyor. Biz kalabalığın arasından sıyrılmak oluşturulan araçları olan kendimizle gurur duyuyoruz - bizim veri kurtarma yazılımı çok daha kalıcı piyasadaki diğer çözümlerin birçoğu daha kendiniz yapmak. Eğer sabit disk kurtuluş ötesinde olduğunu düşünüyorum bile, ZAR

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı