Programcini Full Programlar indir

Full Programlar, Full Programlar indir, Tek link indir, Tek link Programlar, Torrent Oyun, Full Oyun indir, Full Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Photoshop programları indir, full hızlı indir, program sitesi
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Adobe Audition CC 2017

Adobe Audition CC Kapak Resmi
Adobe Audition CC 2017 full indir Adobe' nin yeni Ses düzenleme programı Adobe Audition CC 2017 sürümü çıktı ses düzenleme pürüzlü sesleri düzeltmeye ve ses yükseltmenize olanak sağlar ,mix oluşturmada Adobe Audition kullanmanız öneriyoruz ses düzenlemede lider yazılımlardan yenilenmiş bir çok özelliği ile ses ve müzikleriniz adeta hayat bulacak.  

JRiver Media Center v.22 0 105

JRiver Media Center Kapak Resmi
   JRiver Media Center v.22 0 105 full indir JRiver Media Center, medya oynatıcı programıdır müzikleri filmleri videolarınızı kontrol edebilir ve açabilirsiniz cd dvd vcd,uyumluluğu,uzaktan kumanda imkanı müzik ve video cd oluşturma,ayrica apple ipod desteği televizyon izleme özelliği gibi bir çok özellik içermekte,

Nicky Romero Kickstart v1.0.9 Win & Mac

Nicky Romero Kickstart Kapak Resmi
  Nicky Romero Kickstart v1.0.9 full indir Dj ve Müzik ile ilgilenenlerin aradığı nadir bulunan bir VST Programı 16 el hazırlanmış modülasyon eğrileri. Hassas osiloskop. MIDI vasıtasıyla senkronize edilmiş, yeniden tetiklenmiş. Döngü ve tek çekim modları vardır.

Ableton Live Suite v9.7.2

Ableton Live Suite Kapak Resmi
Ableton Live Suite v9.7.2 Full indir Ableton Live Suite,gelişmiş bir dj ve müzki oluşturma vst yazılımıdır bu yazılımın alt yapısını bilenler mutlaka bunuda kullanmak isteceyeklerdir 390' dan fazla davul seti, 3000' in üzerinde akustik enstürüman ses ve efektleri içermektedir ve bunun gibi daha bir çok şey.  

Virtual DJ Studio v.7.7.2

Virtual DJ Studio Kapak Resmi
  Virtual DJ Studio 7.7.2 full indir    Virtual DJ sayesinde artık istediğiniz müziklere, ses ve mp3 dosyalarına remix yapabilirsiniz. Ayrıyeten kendi yaptığınız ses kayıtlarına VirtualDJ ile değişik türde efekt ve sesler ekleyebilirsiniz.

Stereo Tool 8.23

Stereo Tool Kapak Resmi
  Stereo Tool 8.23 Full indir   Stereo Tool, winamp ve aimp gibi programlar ile uyumlu olan, eklenti olarak veya tek başına çalışabilen ses dosyalarınızın kalitesini ve sesini arttırabileceğiniz bir programdır. Programın gerçekteki amacı seslerden tam olarak istediğiniz kaliteyi alabilmenizi sağlıyor.

Ableton Live Suite v9.7.1

Ableton Live Suite Kapak Resmi
  Ableton Live Suite v9.7.1 full indir 32×64 Bit Win - Mac Ableton Live Suite 9.7.1 indir, gelişmiş dj yazılımıdır bu yazılımın alt yapısını bilenler mutlaka bunuda kullanacaklardır 390dan fazla davul seti,3000 üzrinde akustik enstürman ses ve efektleriiçerir ve bunun gibi bir çok şey.

Steinberg Cubase Elements v7.5.30

Steinberg Cubase Elements Kapak Resmi
  Steinberg Cubase v7.5.30 x64 Bit Full indir Steinberg Cubase x64 bit al indir , yeni başlayanlar için kayıt beste düzenleme karıştırma için profesyonelce araçlar sunar, güçlü müzik düzenleme programıdır, alman steinberg firması taragından yapılmış ve müzik dünyasında standart olmuş bir program

Cakewalk SONAR X3e

Cakewalk SONAR Kapak Resmi
  Cakewalk SONAR X3e Producer Full indir Cakewalk SONAR X3e, ile dilediğiniz tarz da en kaliteli müzikleri oluşturabilirsiniz. bu program size bu tür işleri ile olanak sağlar. Ve program içerisindeki araçlar ile müziklerinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Müziklerinize dilediğiniz efektleri kolay bir şekilde verebilir ve müziklerinizi karıştıra bileceksiniz. Hassas ses motoru ile kusursuz projeler ortaya çıkaracak ve internette kolay bir şekilde paylaşa bileceksin.

MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.64

MAGIX SpectraLayers Pro Kapak Resmi
  MAGIX SpectraLayers Pro Full İndir MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.64 full indir, ile ses dosyanızdaki sesleri teker teker görsel olarak çalışabilecek ve benzersiz katman konsepti sayesinde sesleri aktarabilirsiniz. çıkarabilir ve optimize edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir ara yüze sahip olan bu program ile seslerinizi karıştırabilecek ve hayal edemeyeceğiniz şekilde seslerinizi düzenleyebileceksiniz. İçerisinde bulunan kapsamlı araçlar ile seslerinize dilediğiniz efekti verebilecek ve iş hayatınızda kolaylık elde edebileceksiniz.

C Media Player | Professional Media Player

C Media Player | Professional Media Player Kapak Resmi
    C Media Player | Professional Media Player hakkında C Media Player, titiz bir çalışmanın ürünü olup profesyonel bir ortam oynatıcısıdır. Son derece güvenli, hızlı ve kolay bir kullanıma sahiptir. Uzun bir çalışma ve test aşamasından sonra C Media Player’ı size sunmaktan gurur duyuyoruz! Başlıca Özellikler: • Son derece hızlı, güvenli ve kolay; performans veya güvenlik sorunlarını dert etmeyin çünkü C Media Player tamamen titiz bir çalışmanın ürünüdür! • Hiçbir gereksinim istemez; C Media Player herhangi bir gereksinim istemez(.NET vb.), sadece tıkla ve çalıştır. • Neredeyse tüm farklı formattaki ortam dosyalarını oynatabilme; bir ortam dosyası oynatabilmek için

Muso v2.5

Muso Kapak Resmi
  Muso v2.5 Full Muso full indir müzik koleksiyonunuz için merkezi bir bilgi deposu ve etiketleme, albümlerinizi listeleme, bunları filtre ve çeşitli yapılarda sıralayabilmenize imkan tanıyan bir programdır. Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü bulunan program müzik çalarınıza alternatif olarak güçlü bir depo sunar, anlamlı ve etkileşimli bir müzik deneyimi oluşturur. 32 ve 64 bit sürümleri bir arada verilmiştir, dosya içerisinde key eklidir.

NCH Tone Generator v3.26

NCH Tone Generator Kapak Resmi
  NCH Tone Generator Full indir Ses frekansı oluşturma, düzenleme, dengeleme, tonlama, kalibrasyon, dalga boyu gibi işlemlerde kullanabileceğiniz bir yazılım. NCH Tone Generatorile 16 adete kadar ses dosyasını aynı anda karıştırabilir, ses dalgalarını dengeleyerek kaliteli müzik dosyaları elde edebilirsiniz. Mono ve Stero desteği bulunduran NCH Tone Generator ayrıca oluşturulan sesleri doğrudan oynatabilir veya bilgisayarınıza WAV formatında kayıt edebilir.

MAGIX Samplitude Pro x3

MAGIX Samplitude Pro Kapak Resmi
  Profesyonel ses editörlerinin başında gelen yazılımlardan birisidir. Bu dev yazılım ile ses dosyası oluşturabilir, profesyonel ses işlemlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin bir enstrüman sesini baştan oluşturabilir, kendi tonlarınızı program ile ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Müzik oluşturmak için tercih edilen MAGIX Samplitude Pro özellikle profesyonellerin tercih ettiği bir yazılımdır. Sitemizde diğer X2 sürümü de mevcuttur. Ses sanatçıları, profesyonel ses programı arayanlar veya bu iş ile ilgilenenler yazılımı indirip kullanabilirler.

Önceki Sonraki

Forumdan Son Konular

Websitemiz 6 Eylül 2015 Tarihinde Kurulmuştur. Amaçımız Türkiye'deki Oyun, Program Film Siteleri Arasında Popüler Olmak ve ziyaretçilerine üyelerine kaliteli içerik hizmeti vermektir. diğer siteler gibi ziyaretçilerini ve üyelerine yavaş indirme linkleri vermiyecektir. ve bunun sözünü vermiştir. içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride en sık olarak uğrak yeriniz olur ve sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.

Website Teması Bize özeldir. telif hakkı ile korunmaktadır.
hiçbir içerik izinsiz alınıp kullanılamaz.


Aktif Üye
0
Ziyaretçi
5
Robotlar
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
Robotlar: 
 Son Giriş Yapan Üyeler: 
- Yok
2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı