Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Overloud TH3 full v.3.4.2

 • Eyl 17 2017
 • Ses ve Müzik Programları
Overloud TH3 Kapak Resmi
 Overloud TH3 Full v3.4.2 Full indir Overloud TH3, son teknoloji özelliklerinden biraraya gelen bu programla gitar viteslerini bilgisayarınıza aktarmanıza olanak vermektedir. Programın içeriğinde 75’i bulan efektler vardır, 35’e yakın gitar dolabı emilasyonu, 69 gitar amplifikatörü, 2 bas dolap ve 18 mikrofon modeli bulunmaktadır. Overloud TH3 programı tek bu özelliklerle kalmayarak tüm müzik stillerini kapsayan 1000’den fazla ön ayarları da vardır.

Line 6 Helix Native full v.1.0

 • Eyl 14 2017
 • line6
 • Ses ve Müzik Programları
Line 6 Helix Native Kapak Resmi
  Line 6 Helix Native v.1.0 Full indir Yenilenmiş son sürüm donanım araçlarından oluşmakta olan bu program ile içerisinde bulunan değiştirilebilir özelliği ile hoparlör özelliğinden yararlanacak ve filmlere, Tv’lere ve elektronik müzisyenlere ses tasarımları ekleyerek özel efektler üretmenizi sağlar. Line 6 Helix Native programının sade ve sezgisel arayüzünü kolay bir şekilde kullanarak heyecan verici sesler üretebilecek ve bu sesler için 30’dan fazla hoparlörden, 100’den fazla efektlerden ve her donanım için ayrı ayrı oluşturulan özelliklerden faydalanacaksınız.

Accusonus Regroover Pro full v.1.6.0

 • Ağu 29 2017
Accusonus Regroover Pro Kapak Resmi
 Accusonus Regroover Pro v.1.6.0 Full İndir  Programımız önceden oluşturulmuş olduğunuz müzikleri katmanlarına bölmek suretiyle daha önce erişilmemiş ses öğelerine sahip olabilirsiniz ve öğeleri farklı ses dosyalarıyla birleştirebilirip eşsiz müzikler oluşturabileceksiniz. Kullanıcı dostu kolay bir arayüze sahip olan bu program ile müzik örneklerini karıştırıp farklı ses katmanları elde edebilir ve katmanları birleştirerek kolay bir şekilde eşsiz müzikler yapabilirsiniz.

n-Track Studio full v.8.1.4.3464

 • Ağu 26 2017
 • Ses ve Müzik Programları
n-Track Studio Kapak Resmi
    n-Track Studio kolay kullanımıyla beraber evinizi stüdyoya çevirir, Profesyonel kalitede ses kaydı, kodlama, karıştırma ve düzenleme için mükemmel bir araçtır.        

Music Maker Premium 2017 full v.24 . 5.119

 • Ağu 25 2017
 • MAGIX
 • Ses ve Müzik Programları
Music Maker Premium 2017 Kapak Resmi
MAGIX Music Maker Premium 2017  Full indir Program ile 6500den fazla ses ve 17 çeşir enstrürmanla kendi müziğinizi MAGIX Music Maker 2017 Premium ile yapabilirsiniz, mix yapma gibi bir çok kolaylık sağlar kısaca bilgisayarınızı muhteşem bir sanal stüdyo’ya çevirmek tamamen sizin elinizde.

PCDJ DEX 3 full v.3.9.0.3

 • Ağu 20 2017
 • pcdj
 • Ses ve Müzik Programları
PCDJ DEX 3 Kapak Resmi
  PCDJ DEX 3 v.3.9.0.3 full indir PCDJ DEX 3 programı Windows için geliştirilmiş profesyonel bir DJ programıdır PCDJ DEX, DJ denetleyicileri için gecikmeli oynatım ve ihtiyaç duyacağınız tüm çalma özelliklerine size sunar. duyarlı arayüzü sayesinde programda sadece bir klavye ya da fare kullanarak kendi mix ve DJ gösterilerinizi hazırlamanızı sağlar. 75'den fazla DJ kontrolü barındırır ve kontrol sizdedir. PCDJ DEX ile yapabileceklerinizin sınırı sizin hayal gücü ve yeteneğinize bağlıdır.

AbyssMedia WaveCut Audio Editor full v.4.8.5.3

 • Ağu 18 2017
AbyssMedia WaveCut Audio Editor Kapak Resmi
  AbyssMedia WaveCut Audio Editor 4.8.5.3 full indir Bilgisayarınızda fonksiyonel bir ses editörünü barındırabilir ve ses düzenlemelerinizi bu program ile yapabilirsiniz. Kullanışlı ve sade bir ara yüze sahip olan bu program birkaç tıklama hareketi ile sesinizi değiştirebilir ve istediğiniz ses tonuna ulaşabilirsiniz. 

Music Collection full v.2.8.7.1

 • Ağu 14 2017
 • Ses ve Müzik Programları
Music Collection Kapak Resmi
 Music Collection full İndir Bu program sayesinde bilgisayarınızda bulunan müziklerinizi rahatlıkla listeleyebilirsiniz. Müziklerinizi arama konusunda hiç sıkıntı yaşamayacaksınız ve çok basit bir şekilde kullanabileceğiniz bir programdır.

MAGIX ACID Music Studio Build 162 full v.10.0

 • Haz 30 2017
 • Ses ve Müzik Programları
MAGIX ACID Music Studio Build 162 Kapak Resmi
    MAGIX ACID Music Studio  Build 162 full indir ACID Music Studio, müzikle uğraşmayı sevenler için müzik düzenleme ve oluşturma programlarından biridir.. dj remixleri yapıp cd yazabilir kendi müziklerinizi oluşturup dinleyebilirsiniz tabi bununla sınırlı değil eğer müziği dj liği seviyorsanız bu program fazlasıyla işinizi görecektir..

Dance eJay Müzik Yapma Programı full

 • Haz 27 2017
 • eJay
 • Ses ve Müzik Programları
Dance eJay Müzik Yapma Programı Kapak Resmi
Dance eJay Müzik Yapma Programı full indir Dance eJay, programının içeriğinde bulunan sample loop player, poly synth, bass synth ve drum machine gibi enstrümanlar tarafından çıkarılan ses klipleri ile kendi müziklerinizi yapmanızı sağlıyor. Birçok hazır şablon kullanarak birbirinden harika müzikler yapabilecek ve yeteneğinizi konuşturmanın tadına varacaksınız bütün kulak zevklerine hitap edeceksiniz. Baştan aşağıya yeni bir dizayna ve yeni bir arayüze sahip olan Dance eJay ile müziklerinizi daha kolay bir şekilde hazırlayabileceksiniz.

MAGIX Samplitude Pro X3 Suite full v.14.1.0.157

 • Haz 20 2017
MAGIX Samplitude Pro X3 Suite Kapak Resmi
 MAGIX Samplitude Pro X3 Suite Full İndir MAGIX Samplitude Pro X3 Suite, ile yaratıcı sesler üretebilir ve profesyonel müzisyenler gibi ses mühendislerinin iş akışını düzenleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile profesyonel araçları kullanarak kaliteli sesler üretebileceksiniz.  

RadioBOSS Advanced Edition full v.5.6.0.7

 • Haz 04 2017
 • Ses ve Müzik Programları
RadioBOSS Advanced Edition Kapak Resmi
    RadioBOSS Advanced Edition full indir Radyolar için geliştirilmiş bir radyo otomasyon programıdır.Bilgisayarınızda olan müziklerinizi organize edebilirsiniz, çalma listeleri oluşturabilirsiniz, şarkı aralarına reklam girebilir, jingle ve fon müziği ekleyebilirsiniz, otomatik yayın planlamaları yapabiliyorsunuz. 

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı