Programcini Full Programlar indir

Full Programlar, Full Programlar indir, Tek link indir, Tek link Programlar, Torrent Oyun, Full Oyun indir, Full Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Photoshop programları indir, full hızlı indir, program sitesi
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

MAGIX Samplitude Pro X3 Suite v.14.1.0.157

MAGIX Samplitude Pro X3 Suite Kapak Resmi
 MAGIX Samplitude Pro X3 Suite Full İndir MAGIX Samplitude Pro X3 Suite, ile yaratıcı sesler üretebilir ve profesyonel müzisyenler gibi ses mühendislerinin iş akışını düzenleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile profesyonel araçları kullanarak kaliteli sesler üretebileceksiniz.  

RadioBOSS Advanced Edition v.5.6.0.7

RadioBOSS Advanced Edition Kapak Resmi
    RadioBOSS Advanced Edition full indir Radyolar için geliştirilmiş bir radyo otomasyon programıdır.Bilgisayarınızda olan müziklerinizi organize edebilirsiniz, çalma listeleri oluşturabilirsiniz, şarkı aralarına reklam girebilir, jingle ve fon müziği ekleyebilirsiniz, otomatik yayın planlamaları yapabiliyorsunuz. 

Helium Music Manager v.12.4.14689.0

Helium Music Manager Kapak Resmi
   Helium Music Manager full indir Mp3 düzenleme yazılımıdır mp3 arşivi oluşturmayı sevenlere özel kullanımı basit bir arayüze sahip olan program sanatçı albümü oluşturma bilgilerini ekleme yeniden adlandırma albüm resmi ekleme, cd müzikleri yazma mp3 ses sorunu düzeltme ses kalitesi analizi ve dahası.

K-Lite Mega Codec Pack v.13.2.5

K-Lite Mega Codec Pack Kapak Resmi
K-Lite Mega Codec Pack full indir K-Lite Mega Codec Pack, toplu halde bir kodek paketidir. Bilgisayar ortamında videolara bakyorsanız en temel programların başını çeken K-Lite Codec Pack gelir. Videoların gerek duyacağı birçok kodeği tek program içerisinde bulabilirsiniz. Gerek video izlemek gerek video işlemek diğer adı ile video riplemek için kodek paketlerine gerek duyarız. Bu alanda ücretsiz alternatiflerin başında k-lite codec paketi gelir. Video işlemin yanı sıra en basitinden bir ses dosyası dinlerken veya işlerkende kodeklere gerek duyarız.

Studio One 3 Professional v3.5.0

Studio One 3 Professional Kapak Resmi
 Studio One 3 Professional fuul indir Bir sonraki standart burada! Studio One 3'ün tanıtılması 3. Yeni sürüm 3, inanılmaz hızlı iş akışı, benzersiz ses kalitesi ve Studio One'ı her zaman en hızlı büyüyen DAW yapan sağlam sağlam kararlılığa dayanıyor. Yenilikçi söz yazımı ve araçları, ilham verici ve benzersiz ses tasarımı özellikleri ve genişletilmiş oturumlarda bile sizi meşgul etmeye devam ettirmek için optimize edilmiş muhteşem, yeni, yüksek çözünürlüklü, çoklu dokunmatik bir arayüz ekler. Arranger Track Bir zaman çizelgesine dayalı sıralama / DAW'de "desen tarzı" çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Adobe Audition CC 2017

Adobe Audition CC Kapak Resmi
Adobe Audition CC 2017 full indir Adobe' nin yeni Ses düzenleme programı Adobe Audition CC 2017 sürümü çıktı ses düzenleme pürüzlü sesleri düzeltmeye ve ses yükseltmenize olanak sağlar ,mix oluşturmada Adobe Audition kullanmanız öneriyoruz ses düzenlemede lider yazılımlardan yenilenmiş bir çok özelliği ile ses ve müzikleriniz adeta hayat bulacak.  

JRiver Media Center v.22 0 105

JRiver Media Center Kapak Resmi
   JRiver Media Center v.22 0 105 full indir JRiver Media Center, medya oynatıcı programıdır müzikleri filmleri videolarınızı kontrol edebilir ve açabilirsiniz cd dvd vcd,uyumluluğu,uzaktan kumanda imkanı müzik ve video cd oluşturma,ayrica apple ipod desteği televizyon izleme özelliği gibi bir çok özellik içermekte,

Nicky Romero Kickstart v1.0.9 Win & Mac

Nicky Romero Kickstart Kapak Resmi
  Nicky Romero Kickstart v1.0.9 full indir Dj ve Müzik ile ilgilenenlerin aradığı nadir bulunan bir VST Programı 16 el hazırlanmış modülasyon eğrileri. Hassas osiloskop. MIDI vasıtasıyla senkronize edilmiş, yeniden tetiklenmiş. Döngü ve tek çekim modları vardır.

Ableton Live Suite v9.7.2

Ableton Live Suite Kapak Resmi
Ableton Live Suite v9.7.2 Full indir Ableton Live Suite,gelişmiş bir dj ve müzki oluşturma vst yazılımıdır bu yazılımın alt yapısını bilenler mutlaka bunuda kullanmak isteceyeklerdir 390' dan fazla davul seti, 3000' in üzerinde akustik enstürüman ses ve efektleri içermektedir ve bunun gibi daha bir çok şey.  

Virtual DJ Studio v.7.7.2

Virtual DJ Studio Kapak Resmi
  Virtual DJ Studio 7.7.2 full indir    Virtual DJ sayesinde artık istediğiniz müziklere, ses ve mp3 dosyalarına remix yapabilirsiniz. Ayrıyeten kendi yaptığınız ses kayıtlarına VirtualDJ ile değişik türde efekt ve sesler ekleyebilirsiniz.

Stereo Tool 8.23

Stereo Tool Kapak Resmi
  Stereo Tool 8.23 Full indir   Stereo Tool, winamp ve aimp gibi programlar ile uyumlu olan, eklenti olarak veya tek başına çalışabilen ses dosyalarınızın kalitesini ve sesini arttırabileceğiniz bir programdır. Programın gerçekteki amacı seslerden tam olarak istediğiniz kaliteyi alabilmenizi sağlıyor.

Ableton Live Suite v9.7.1

Ableton Live Suite Kapak Resmi
  Ableton Live Suite v9.7.1 full indir 32×64 Bit Win - Mac Ableton Live Suite 9.7.1 indir, gelişmiş dj yazılımıdır bu yazılımın alt yapısını bilenler mutlaka bunuda kullanacaklardır 390dan fazla davul seti,3000 üzrinde akustik enstürman ses ve efektleriiçerir ve bunun gibi bir çok şey.

Steinberg Cubase Elements v7.5.30

Steinberg Cubase Elements Kapak Resmi
  Steinberg Cubase v7.5.30 x64 Bit Full indir Steinberg Cubase x64 bit al indir , yeni başlayanlar için kayıt beste düzenleme karıştırma için profesyonelce araçlar sunar, güçlü müzik düzenleme programıdır, alman steinberg firması taragından yapılmış ve müzik dünyasında standart olmuş bir program

Cakewalk SONAR X3e

Cakewalk SONAR Kapak Resmi
  Cakewalk SONAR X3e Producer Full indir Cakewalk SONAR X3e, ile dilediğiniz tarz da en kaliteli müzikleri oluşturabilirsiniz. bu program size bu tür işleri ile olanak sağlar. Ve program içerisindeki araçlar ile müziklerinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Müziklerinize dilediğiniz efektleri kolay bir şekilde verebilir ve müziklerinizi karıştıra bileceksiniz. Hassas ses motoru ile kusursuz projeler ortaya çıkaracak ve internette kolay bir şekilde paylaşa bileceksin.

Önceki Sonraki
Websitemiz 6 Eylül 2015 Tarihinde Kurulmuştur. Amaçımız Türkiye'deki Oyun, Program, Film Siteleri Arasında Popüler Olmak ve ziyaretçilerine üyelerine kaliteli içerik hizmeti vermektir. diğer siteler gibi ziyaretçilerini ve üyelerine yavaş indirme linkleri vermiyecektir. ve bunun sözünü vermiştir. içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride en sık olarak uğrak yeriniz olur ve sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.

Website Teması Bize özeldir. telif hakkı ile korunmaktadır.
hiçbir içerik izinsiz alınıp kullanılamaz.


Aktif Üye
0
Ziyaretçi
8
Robotlar
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
6
7
8
Robotlar: 
 Son Giriş Yapan Üyeler: 
2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı