Programcini Full Programlar indir

Full Programlar, Full Programlar indir, Tek link indir, Tek link Programlar, Torrent Oyun, Full Oyun indir, Full Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Photoshop programları indir, full hızlı indir, program sitesi
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Windows XP Full driver + Sata + Görsel

Windows XP Full driver + Sata + Görsel Kapak Resmi
  Windows XP Full indir, 2015 Türkçe güncel msdn orjinal Nisan 2016 itibarı ile güncel windows xp Türkçe 32 bit sürümüdür.  

Windows XP Pro Vl SP3 (x86) + Sata KASIM

Windows XP Pro Vl SP3 (x86) + Sata KASIM Kapak Resmi
                          Windows XP Professional SP3 (x86) 32 Bit TR + SATA  [10 KASIM 2015]   Windows Xp Professional SP3 Kasım ayına ait orjinal iso kalıbından oluşturulmuş ve sistemin hızlı ve stabil çalışması için gerekli ayarlar yapılmıştır. İçerisinde nasıl kurulacağına ait ve usb ve CD/DVD ye yazdırabilmeniz için gerekli programlar eklenmiştir. Kurulum resimli olarak .rar dosyası içerisinde mevcuttur.    Son Güncelleştirme : 10.11.2015 Sürüm : 5.1.2600 WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ (Windows XP) SİSTEM BİLGİSİ İşletim Sistemi : Windows XP Professional SP3 (x86)
Websitemiz 6 Eylül 2015 Tarihinde Kurulmuştur. Amaçımız Türkiye'deki Oyun, Program, Film Siteleri Arasında Popüler Olmak ve ziyaretçilerine üyelerine kaliteli içerik hizmeti vermektir. diğer siteler gibi ziyaretçilerini ve üyelerine yavaş indirme linkleri vermiyecektir. ve bunun sözünü vermiştir. içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride en sık olarak uğrak yeriniz olur ve sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.

Website Teması Bize özeldir. telif hakkı ile korunmaktadır.
hiçbir içerik izinsiz alınıp kullanılamaz.


Aktif Üye
0
Ziyaretçi
11
Robotlar
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
6
7
8
9
Robotlar: 
 Son Giriş Yapan Üyeler: 
2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı