Programcini Full Programlar indir

Full Programlar, Full Programlar indir, Tek link indir, Tek link Programlar, Torrent Oyun, Full Oyun indir, Full Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Photoshop programları indir, full hızlı indir, program sitesi
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Abelssoft YouTube Song Downloader 2017 v.17.08

Abelssoft YouTube Song Downloader 2017 Kapak Resmi
    Abelssoft YouTube Song Downloader 2017 full indir Abelssoft YouTube Song Downloader , youtube' den video mp3 gibi bir çok müziği indirmenize imkan veren Abelssoft YouTube Song Downloader %100 yasaldır albüm dahi indirmek mümkün.

4K Video Downloader v.4.3.0.2195

4K Video Downloader Kapak Resmi
  4K Video Downloader Full indir Programımız kaliteli HD 1080p, HD 720p gibi video indirme programıdır kendileri yüksek kalite video film vb indirmenizi sağlar youtube desteği vardır HD mp4 MKV, M4A, MP3, FLV, 3G 3D Formatında video indirmeyi de mümkün kılmaktadır.

Internet Download Manager v.6.28

Internet Download Manager Kapak Resmi
Internet Download Manager Full indir Internet Download Manager ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilirsiniz, yarım kalan işlemlere devam edebilirsiniz veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı dev etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kullanıcı dostu arayüzü ve tüm tarayıcılarda entegre ve sorunsuz çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.

Ashampoo ClipFinder Türkçe v2.49

Ashampoo ClipFinder Türkçe Kapak Resmi
   Ashampoo ClipFinder Türkçe Full indir Ashampoo ClipFinder Türkçe crack, serial ve full indir Video indirme ve (convert) dönüştürme yazılımı olan Ashampoo ClipFinder programı aslında bir klip arama bulma uygulaması olarak da kullanılabilir. Çoğumuzun bildiği popüler olarak kullanılan video sitelerinden arzu ettiğiniz klibi veya videoyu istediğiniz bir uzantıya dönüştürme yaparak da indirme yapılabiliyor. Program YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu ve ClipFish gibi daha bir çok video izleme sitesinden video indirebilirsiniz. Program Türkçe ve arayüzü oldukça basittir.

Wondershare AllMyTube v4.9.2.10

Wondershare AllMyTube Kapak Resmi
  Wondershare AllMyTube Full indir Youtube, DailyMotion, Faceook, Vimeo ve benzeri 1.000'den fazla video paylaşım sitesinden video indirtebilen süper bir yazılımdır. Wondershare AllMyTube ile ilk yapmanız gereken, video linkini programa girip. Daha sonra indirilecek kaliteyi belirliyorsunuz ve en güzeli de bu 1080p video desteği de bulunuyor belirtmek isterim. İndirilecek videoyu isterseniz diğer video formatlarına veya ses formatlarına dönüştürülebiliyor. 

Internet Download Manager v6.27

Internet Download Manager Kapak Resmi
  Internet Download Manager 6.27 full Internet Download Manager full indirin, crack patch ve keygen bulunmaktadır akıllı dinamik dosya bölümlemesi ve yüklemeleri hızlandırmak için güvenli birçok indirme teknolojisi ve özellikleri olan bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Diğer indirme hızlandırıcıları ve indirmeyöneticileri programları aksine, Internet Download Manager kesimleri dinamik olarak çalışır ve indirme işlemi sırasında dosyalarda hata verme olasılığı yoktur. İndirme esnasında durdurma, yeniden devam edebilme özelliği vardır. Bağlantı hızınızı en yüksek derecede kullanarak dosyaları indirirken zamandan kazanmanızı saglar.   Tüm popüler tarayıcılar ve

EagleGet 2.0.4.12

EagleGet 2.0.4.12 Kapak Resmi
  İnternet Download Manager'e eş değer bir programdır.İnternet üzerindeki dosyaları hızlı bir şekilde indirmenize olanak sağlar. Youtube,facebook vb. gibi sosyal web sitelerinden içerik indirebilirsiniz.Denemenizi tavsiye ederiz ve program full sürümdür.

Apowersoft Video Download Capture Full v6.0.4

Apowersoft Video Download Capture Full v6.0.4 Kapak Resmi
Apowersoft Video Download Capture Full v6.0.4 Türkçe Sosyal medyada gördüğünüz tüm videolarını bu program ile indirebilirsiniz. Youtube,dailymotion gibi birçok siteden video temin edebilirsiniz.  Desteklediği formatlar ise: avi, mkv, flv, mp4 vb. gibi bir çok video formatını desteklemektedir.Videoları isterseniz kesebilir ya da isterseniz de birleştirmenize imkan sağlar.Ayrıca canlı video kayıt yapma özelliği de vardır.

Internet Download Manager 6.25 Güncel

Internet Download Manager 6.25 Güncel Kapak Resmi
  Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gib çoğui popüler  tarayıcılarda indirilme işlemlerinde otomatik olarak devreye girmektedir.     Pre-Activated Hakkında   Autoit Hazırlanmıştır.Program İçerisine Gömülmüştür. Boş Alanları Doldurmanız Gerekiryor Yoksa Uyarı Mesajı Verir. Geçerli Bir Mail Adresi Girmeniz Gerekiyor Yoksa Uyarı Mesajı Verir. Seri Numarası 23 Karakterden ve 5 Karakter Bir Aralarında "-" Ayrılmış Gerekiyor.Bunun Haricinde Girilecek Karakterlerde Uyarı Mesajı Verir. Seri Numarası Harf ve Rakamlardan Oluşmaktadır.Bunun Haricinde Girilecek Karakterlerde Uyarı Mesajı Verir.  

YouTube Downloader 5.6.0.1 Katılımsız

YouTube Downloader 5.6.0.1 Katılımsız Kapak Resmi
  YouTube Video Downloader Pro kullanıcılarına YouTube video indirme ve YouTube şarkı indirme işlemlerinin haricinde Facebook video indirme, Vimeo video indirme ve Dailymotion video indirme konularında da tam bir yardımcı video indirme aracıdır  

BitTorrent PRO 2016 Türkçe 7.9.5

BitTorrent PRO 2016 Türkçe 7.9.5 Kapak Resmi
    Hiç kuşkusuz geniş bant bağlantının internet kullanıcılarına en büyük hediyesi dosya paylaşım ve indirme(download) yöneticisi programlar. İşte Bittorent PRO programı bu iki vazgeçilmez uygulamayı bir araya getirerek hem internet kullanıcılarının Torrent ağlarından dosya indirmesini sağlıyor, hem de innDirmeye çalıştığınız dosyaları yönetmenize izin vererek başıboşluğu ve düzensizliği ortadan kaldırıyor. Basit bir tarifle BitTorrent PRO programı hem BearShare P2P uygulamasının sağlamlığına, hem de Internet Download Manager yükleme yöneticisi uygulamasının hızına sahip.  

Tonec Inc Internet Download Manager v6.25 10 Incl Update 9 patch

Tonec Inc Internet Download Manager v6.25 10 Incl Update 9 patch Kapak Resmi
    Tonec Inc Internet Download Manager versiyon 6,24'ü bir üst yani 6,25 yapmak için kullanılan bir pack paketidir.    

Internet Download Manager v6.25

Internet Download Manager v6.25 Kapak Resmi
    Internet Download Manager (IDM) yenilenmiş ve planlanan yüklemeler için 5 kat indirme hızını artırmak için bir araçtır. yenilenmesi için tam hata ayıklama ve yeteneği nedeniyle kaybolan bağlantı, ağ sorunları, bilgisayar kapatma veya beklenmedik elektrik kesintileri için indirme başarısız veya kesintiye yeniden başlar. Basit grafik kullanıcı arayüzü IDM dostu ve kullanımı kolay hale getirir. Internet Download Manager hızlandırılmış indirmek için akıllı bir işlevi olduğunu dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak birden fazla dosya indirmek için güvenli teknoloji. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıları aksine, Internet Download Manager dinamik yükleme

İnternet Download Manager (idm)

İnternet Download Manager (idm) Kapak Resmi
  Bu program ile video oyun program indire bilirsiniz url yakalama özelliği sayesinde film indire bilirsiniz ve tüm desteklenen özellikleri sayesinde hızlıca indire bilirsiniz çok kullanışlı hit bir programdır tüm kullanıcıların aradığı programdır işletim sistemi olarak win 7 ve win 10 olarak kullanılması büyük bir özelliktir hem 32 hemde 64 bit bilgisayarlara uyumludur güle güle kullanın  

Önceki Sonraki
Websitemiz 6 Eylül 2015 Tarihinde Kurulmuştur. Amaçımız Türkiye'deki Oyun, Program, Film Siteleri Arasında Popüler Olmak ve ziyaretçilerine üyelerine kaliteli içerik hizmeti vermektir. diğer siteler gibi ziyaretçilerini ve üyelerine yavaş indirme linkleri vermiyecektir. ve bunun sözünü vermiştir. içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride en sık olarak uğrak yeriniz olur ve sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.

Website Teması Bize özeldir. telif hakkı ile korunmaktadır.
hiçbir içerik izinsiz alınıp kullanılamaz.


Aktif Üye
0
Ziyaretçi
8
Robotlar
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
6
7
8
Robotlar: 
 Son Giriş Yapan Üyeler: 
2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı