Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Any DVD Converter Professional full v.6.1.9

 • Eyl 14 2017
 • Video Düzenleme Programları
Any DVD Converter Professional Kapak Resmi
  Neredeyse bütün formatlarını destekleyen bu program, kırpmanıza ses kalitesini editlemenize, ekran oranını değiştirmenize ve formatını değiştirmenize olanak sağlar.      

Articulate Storyline full v3.2.13213.0

 • Eyl 12 2017
Articulate Storyline Kapak Resmi
 Articulate Storyline v3.2.13213.0 Full indir  Bu programla ders veya hikayenizi oluşturmak için kullanacağınız e-öğrenme yazılımıdır. online (çevri içi) kurs oluşturma slayt, şablon desteği, html5 ve dahası bu program ile daha deneyimli sunumlar sunabilecek ve kursunuzun daha ayrıntılı açıklayıcı olması için ses parçalarından ve videolardan yararlanarak dersinize ekleyebileceksiniz.

ZD Soft Screen Recorder full v.11.0.5

 • Eyl 12 2017
 • Ekran Kayıt Programları
ZD Soft Screen Recorder Kapak Resmi
  Farklı metodlar ile ekran görüntüleri alabileceğiniz tam ekran,sadece program ve ekranın belli bi kısmı olarak da kayıt yapabilirsiniz kullanışlı arayüzüyle beraber kolay bir kullanım sağlayan bir programdır.

Mirillis Action! full v.2.7.0

 • Eyl 09 2017
 • Ekran Kayıt Programları
Mirillis Action! Kapak Resmi
  Hiç takılma kasma olmadan 1080p ve daha düşük kalitelerde ekranınızı kaydedebileceğiniz aynı zamanda sosyal platformlarda, örneğin; Twitchde canlı yayın, facebookda paylaşım yapabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

SMPlayer full v.17.9.0

 • Eyl 02 2017
 • Video Player
SMPlayer Kapak Resmi
SMPlayer hemen hemen her uzantıyı destekleyen video-ses oynatma aracıdır  

Abelssoft MovieCut full 2017 v3 1

 • Ağu 31 2017
 • Ekran ve Video Programları
Abelssoft MovieCut Kapak Resmi
  Abelssoft MovieCut 2017 v3 1   Abelssoft tarafından bu Windows yazılım tüm sıkıcı (Kullanıcı seçilen) sahneleri bir videodan keser ve filmin sadece en iyi pasajlar tutar. Yazılım her kullanım için işlemek kolay ve aynı zamanda profesyonel sonuçlar sunmak için yapılmıştır.   Bir logo veya bir su işareti olarak bir jpg veya PNG grafik kalıcı olarak göstermek mümkündür. Bu şekilde videolar daha da bireysel hale gelir. Ve bu tüm değil: program birçok filtre ve efekt filmleri düzenlemek için sunuyor, bu yüzden bile video çok karanlık olduğu ortaya çıktı, yazılım video kadar ışık

Gilisoft Screen Recorder Pro full v7.3.0

 • Ağu 31 2017
Gilisoft Screen Recorder Pro Kapak Resmi
  Gilisoft Screen Recorder Pro v7.3.0 full indir   Ekran kaydı, bir programın nasıl kullanılacağını öğrenmek, oyun ekranını kaydetmek veya bir sunuya hazırlanmasına yardımcı olmak için nasıl yapılır video kaydetmeniz gerektiğinde yararlı olabilir. GiliSoft Screen Recorder Windows için bir ekran kayıt yazılımı, bu ekranda ne gördüğünüz yakalar (yüksek DPI destek) ve ne duyduğunuz/aynı anda söylüyorlar ve gerçek zamanlı olarak sıkıştırılmış video dosyası olarak kaydeder. Ekran kayıt yazılımı ile web seminerleri, Oyunlar ve Skype videolarını HD ve çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Photodex ProShow Gold full v.9.0.377

 • Ağu 30 2017
 • Photodex
 • Video Düzenleme Programları / Resim ve Grafik Programları
Photodex ProShow Gold Kapak Resmi
 Photodex ProShow Gold v.9.0.3771 Full indir ProShow Gold profesyonel şekilde ama bi o kadar da kolay bir şekilde slayt oluşturmanıza sağlayan başarılı ve güçlü bir yazılımdır. Sezgisel ve kolay kullanım arayüzüyle program yeni başlayan kullanıcıların bile kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. 

My Screen Recorder full v.5

 • Ağu 29 2017
My Screen Recorder Kapak Resmi
     My Screen Recorder size farklı formatlarda ekranınızı kaydetmenizi sağlayan profesyonle bir programdır

Extreme Movie Manager full v9.2

 • Ağu 28 2017
Extreme Movie Manager Kapak Resmi
 Extreme Movie Manager v 9.1.2 full indir Extreme Movie Manager, film koleksiyonunuzu  yönetmek için tasarlanmış bir film veri tabanıdır kişisel filmlerinizi koleksiyonunuzu kataloglama yapmanıza olanak sağlıyordvd cd vhs çeşiyli medya türünü destekler buna benzer bir kapak tasarımları boxset kutu seti ay gun tarih yönetmen gibi bir çok şeyi ekleyebilirsiniz

ShareX full v.11.9.1

 • Ağu 26 2017
ShareX Kapak Resmi
 ShareX v.11.9.1 full indir ShareX, bir ekran yakalama programıdır. Görüntüleri farklı formatlarda kaydetmenize imkan verirken ayrıyetende video kaydetme, GIF animasyonları oluşturma, çevrimiçi yükleme, vs. fotoğraf ince görüntü ayarları yapma veya otomatik filigran uygulama gibi çeşitli özellikleri içinde barındırmaktadır.  

Pinnacle Studio Ultimate full v.21

 • Ağu 24 2017
Pinnacle Studio Ultimate Kapak Resmi
 Pinnacle Studio Ultimate 21 Full indir Pinnacle studio 21 full ile, istediğiniz videoları düzenleyip resimlerinizden  slayt geçişleri, klipler gibi bir çok sunum ve videolar hazırlayabilirsiniz. sınıfında en iyilerden biridir içerdiği farklı araçlar ile bir çok videoyu kesip biçip, düzenleyebilirsiniz.

Önceki Sonraki

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı