Programcini Full Programlar indir

Full Programlar, Full Programlar indir, Tek link indir, Tek link Programlar, Torrent Oyun, Full Oyun indir, Full Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Photoshop programları indir, full hızlı indir, program sitesi
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Oflu Hocanın Şifresi 2

  • 4-11-2016, 23:33
Oflu Hocanın Şifresi 2 kapak resmi
Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu'ya çok sinirlidir. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını yitirmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını arar iken varlıklı müteahhit İdris, oğlu Şaban'a Nur'u ister. Ahmet kendini kurtarmak için anında kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur'u kaçırmaya karar vermişlerdir.Ama Nur'u kaçırırken hata sonucu Ahmet'in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman'a önceden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman bu hali istememektedir. Hala, Ali Osman'ı ikna ederse Arsin'deki arsaları Ahmet'in üzerine gerçekleştireceğini söyler. Teklifi duyan Ahmet anında çark eder, Oflu'ya babasını bu evliliğe ikna ederse Nur'u Kadir'e vereceğini söyler.

Bang Bang 2014 (Hint Filmi Türkçe Dublaj)

  • 4-11-2016, 23:03
Bang Bang 2014 (Hint Filmi Türkçe Dublaj) kapak resmi
Abisi ve kendisi asker olan kohinoor abisi öldürüldükten sonra çılgına döner abisinin intikamını almak için, bunu yapan kişileri aramaya kalkar ve bankada çalışan bir kızla tanışır. Kızın tek derdi çok iyi bir sevgilisi olmamasıdır. kohinoor yoldan çıkar ve hızsız olur. bankacı kızla kohinoor yolları bir birleri ile kesişir bakalım ne yapacaklar.

Ekonomi Tıkırında 2016

Ekonomi Tıkırında 2016 kapak resmi
2001’de, ekonomik kriz sırasında, iki çocuk babası Ahmet işinden kovulur. Aynı gün, kayınpederine kirayı ödeyemediğinden evden atılır. Bir ay daha evde kalabilmek için ailesine yalan söyleyen Ahmet, çok daha karışık bir durumun içine düşecektir.

Hot Bot

  • 10-09-2016, 22:36
Hot Bot kapak resmiHot Bot Kapak Resmi
    Hot Bot 2016 yapımı olan komedi Filmidir. Restaurant çalışan iki tane genç, Hot Bot firmasının ürettiği seks robotuna yanlışlıkla arabayla çarpar.  Kadının öldüğünü sanan gençler apar topar kadını arabaya alırlar daha sonra evlerine götürürler öldüğünü sanan gençler kadının birden ayağa kalktığını görünce şok olurlar. Daha sonra Hot Bot firmasının ürettiği kadının aslında seks için üretilmiş olduğunu gören gençler çok şaşırır.

Kolpaçino 3. Devre

  • 2-05-2016, 10:25
Kolpaçino 3. Devre kapak resmi
Özgür (Şafak Sezer), Sabri'den (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır.    Sinema Çekimidir.

Bizans Oyunları 2016 (Geym of Bizans 2016)

  • 26-03-2016, 22:42
Bizans Oyunları 2016 (Geym of Bizans 2016) kapak resmi
 Mayalar, soylarını ıslah etmek için bütün Maya kadınlarını kaçırıp zindana atmaya niyetlenen Bizanslılar'la mücadele ediyor. Bu türk kadro ile yapılan komedi filmi çok büyük bir gişe bilet satışları beklentisi düşünüyor. İstenilen bilet sayısı elde edilemedi ancak küfürlü olmasına rağmen ilgi yoğundu. Bizans oyunları adlı bu komedi filmi ilgi çekici ve içeriğinde küfür olan gülme olasılığı yüksek bir film. Bizanslılarla dalga geçildiğini düşüne bilirsiniz ancak öyle bir durum yok Biz türkler Komedi filmlerinde abartmayı severiz ben bu filmi izlediğimde çok beğendim bence güzel bir film. Eğlenceli zaman geçirmek için izleyebilir veya indirebilirsiniz. Bir çok ünlünün yer aldığı bu

Leblebi Tozu

  • 26-03-2016, 19:01
Leblebi Tozu kapak resmi
Birbirini gerçekten çok seven, çok yakın 3 arkadaş, çorumda geçen bir hikayeyi anlatan bir komedi filmidir. 2016 yılında sinemalara giren ve vizyonda gülme krizine sokan bu film türk yapımı olarak çok başarılı ve güzel bir ciro elde etmesi düşünerek çekilmiştir.   Film internete daha düşmemiştir

A Walk In The Woods

  • 26-03-2016, 02:55
A Walk In The Woods kapak resmi
Ünlü bir gezi yazarı olan Bill Bryson (Robert Redford) Britanya'da 20 yıl geçirdikten sonra ülkesine dönmüş, son 10 yıldır New Hampshire'da eşi Catherine (Emma Thompson) ile huzurlu bir hayat sürmektedir. Günün birinde yeniden seyahat ruhu uyanan Bryson, 3500 kilometrelik meşhur Appalachian Yürüyüş Patikası'nı kat etmeye karar verir. Eşi onun yalnız gitmesine razı olmaz. Bryson'la bu yolculuğu paylaşmaya hevesli tek kişi eski arkadaşı Stephen Katz (Nick Nolte) olur. Ancak ikisinin "macera" anlayışının oldukça farklı olması, bu yolculuğu tuhaf ve zaman zaman komik bir hale getirecektir.
Websitemiz 6 Eylül 2015 Tarihinde Kurulmuştur. Amaçımız Türkiye'deki Oyun, Program, Film Siteleri Arasında Popüler Olmak ve ziyaretçilerine üyelerine kaliteli içerik hizmeti vermektir. diğer siteler gibi ziyaretçilerini ve üyelerine yavaş indirme linkleri vermiyecektir. ve bunun sözünü vermiştir. içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride en sık olarak uğrak yeriniz olur ve sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.

Website Teması Bize özeldir. telif hakkı ile korunmaktadır.
hiçbir içerik izinsiz alınıp kullanılamaz.


Aktif Üye
0
Ziyaretçi
8
Robotlar
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
6
7
8
Robotlar: 
 Son Giriş Yapan Üyeler: 
2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı