Giriş yap
Veya
yada
Kayıt Formu doldur
loading

Programcini Yükleniyor ...

Son yorumlar
avatar
Bugün, 19:06
Native Instruments Massive
eyvallah çok işime yaradı
avatar
Bugün, 17:50
Sylenth1
güzel birprogram
avatar
Bugün, 14:22
Spectrasonics Omnisphere
Videodaki linke giriyorum dosya kaldırılmış olabilir uyarısı alıyorum.
avatar
Bugün, 13:49
Spectrasonics Omnisphere
Linkleri göremiyorum?
avatar
Bugün, 01:02
Pal Station Top 40 Kasım
Teşekkürler :)
avatar
Bugün, 00:57
Slow Türk top 20 ocak 2018
Teşekkürlerr
avatar
Dün, 21:50
DLL Suite 9 2017
program bilgisayar eksik dlllerini buluyor vede yüklüyor çok güzel...
avatar
Dün, 19:57
FxSound Enhancer
elinize sağlık güzel siteymiş
avatar
Dün, 19:38
Sylenth1
Puann kazanmazsa olmaz
avatar
Dün, 17:30
Native Instruments Massive
eyv. çok iyi
avatar
Dün, 15:52
iDezender
linkleri nasıl görebiliriz acaba
avatar
Dün, 14:29
Sylenth1
Güzel Paylaşım
avatar
Dün, 13:07
Autodesk 3ds Max
sitede 2018 sürümünü bulamıyorum, sadece 2017 mevcut, stabil olduğu içinmi 2017 devam ediyor ? Bide linkleri henüz göremiyorum, bugün itibari ile linkler kullanılabilir durumdamı ?
avatar
19 Haziran 2018 18:21
Sylenth1
puan olmazsa olmaz yani
avatar
19 Haziran 2018 17:06
Windows 10
linkleri göremiyorum
avatar
19 Haziran 2018 10:20
Studio One 3 Professional
teşekkürler gayet iyi
avatar
19 Haziran 2018 09:43
iZotope Ozone Advanced
teşekkür ederim iyi .
avatar
19 Haziran 2018 09:30
Native Instruments Massive
teşekkür ederim.
avatar
19 Haziran 2018 09:17
Native Instruments Guitar Rig Pro
teşekkürler gayet iyi.
avatar
19 Haziran 2018 09:05
Sylenth1 SoundBank Preset Archive
teşekkürler iyi .
avatar
19 Haziran 2018 09:00
Native Instruments Massive VSTi RTAS
teşekkürler.
avatar
19 Haziran 2018 08:55
Reveal Sound Spire
teşekkürler
avatar
19 Haziran 2018 00:24
Adobe Photoshop CC 2015 16.1.2 | Portable
teşekkür ederiz
avatar
18 Haziran 2018 23:06
Image Line FL Studio Producer Edition Build 5
Çok Teşekkürler
avatar
18 Haziran 2018 16:39
Avira Antivirus Pro
teşekkürler
avatar
18 Haziran 2018 14:34
Sylenth1 SoundBank Preset Archive
Bence güzel.Kullanılabilir...
avatar
18 Haziran 2018 11:10
Vacuum Pro VSTi
fl studyoda bir deniyeyim
avatar
18 Haziran 2018 11:04
Programcini 2018 Sistem
evt güzel olmuş
avatar
18 Haziran 2018 10:46
Reveal Sound Spire
teşekkürler daha fazlası da var ise güzel olur
Hepsini göster
Popüler Editörün Seçimi (Toplist)
Toplam: 4 içerik bulunmaktadır.
Windows 10 x86 x64
11929 (Bugün +38)

Programcini - Full indir

Websitemizde; Full Programlar, İşletim Sistemleri, Oyunlar ve Eğitim Setleri bulunmaktadır. Aradığınız çoğu programa ulaşabilir. Sorunsuz, ücretsiz tam sürüm indirebilirsiniz. 32(x86) bit - 64(x64) bit likleri ayrı vermekteyiz. Bilgisayarınıza göre seçim yapabilirsiniz. indirme linklerimiz ise; bulut sürücülerde bulunmaktadır. indirme yaparken hızlı indirebilirsiniz. Sitemiz de özel Üyeliği ücretli veya ücretsiz kazanabilirsiniz.

Windows 10 x86 x64


Meta : Windows 10 x86 x64 UEFI- Aralık 2015 | Mega.co.nz,Mail.ru,Pccloud indir
 • 08 Oca 2016
 • 1
 

Windows 10 x86 x64

 

 

Windows 10, bir uzman gibi hissedeceksiniz, çok tanıdık ve kullanımı kolaydır. Başlat Menüsü geri genişletilmiş bir formda, artı onlar hazır ve sizi bekliyor konum bu yüzden biz sabitlenmiş uygulamaları ve sık üzerinde getireceğim.

Windows'un 10 Kullanılabilir Bugün için ilk Major Update


Bugün, biz, Windows 10 ilk büyük güncelleme olarak sonraki aşama artık bilgisayarlar ve tabletler için * kullanılabilir ulaşır. Bu güncelleme ile, büyük bir Windows 10 uyumluluğu için kendi aygıt sürücülerini ve uygulamalarını güncellemek ortakların binlerce dahil platformu ve tecrübe, her yönüyle gelişmeler vardır. Windows 10 de biri bugün Xbox yayıyoruz başlar ve kısa sürede cep telefonları seçin.

Ama en önemlisi, bu ücretsiz güncelleme ile biz güvenle bütün kuruluşlara, Windows 10 dağıtım tavsiye ederim platformun olgunluk noktasına ulaştı.

Bu güncelleştirmenin Deneyim iyileştirmeler şunlardır:


Böyle çizme şimdi zamanında aynı cihaz üzerinde Windows 7 oranla yaklaşık% 30 daha hızlı gibi günlük görevleri, performans.
Cortana ile, sadece Cortana Notebook bir not karalamak için ** cihazınızın kalemi kullanabilirsiniz ve Cortana hatırlatıcı ayarlamanıza yardımcı telefon numarasını, e-posta adresi ve hatta fiziksel adresi tanıyacaktır. ** Cortana da artık nereye gitmek ve zamanında oraya bilmek size yardımcı hatırlatmalar göndererek, çok olay ve film rezervasyonları takip edebilirsiniz, ayrıca seçenek kitap ve bir uber izlemek için. Her pazar için özelleştirilmiş özellikleri ve deneyimleri ile Japonya, Avustralya, Kanada ve (İngilizce) Hindistan'da Cortana kullanılabilir hale getirmek için heyecan duyuyoruz.
Microsoft Kenar size açık sekmeleri üzerine gelin ve konum sayfadan ayrılmadan bu web sitelerinde ne bir önizlemesini almanızı sağlar sekme önizleme ile birlikte, gelişmiş performans ve güvenlik sunuyor. Kolayca geri çoğu ilgilendiğiniz içeriğe alabilirsiniz Microsoft Kenar şimdi cihazlar arasında Sık ve Okuma liste öğeleri eşitler. Ve, Cortana şimdi böyle Staples, Macys ve Best Buy, Microsoft Edge alışveriş gibi favori perakendecilerin en iyi kupon ** size bildirecektir.

Ve Mail, Takvim, Fotoğraflar, Groove Xbox, Store, OneNote, Solitaire, ve daha iyileştirmeler ile çok daha fazla!
Kurumsal PC Rönesans

Çoğu kurumsal PC'ler bugün karmaşıklığı bir dünyada mahsur. Son birkaç yıldır, cihazlar ve işyeri beklentileri değişti. İnsanlar sadece sadece çalışır ve güvenli sürekli güncellenen yazılım ile profesyonel kullanım- ile kişisel yayılan bir deneyime sahip onlar dokunamaz cihazları, istiyorum. Onlar işyerinde kendi cihazlarını kullanma fırsatı talep ve uygulamalar bildikleri ve sevgi.

Bizim BT Uzmanları daha sunabilir biliyorum. Windows'un 10 bu ilk büyük güncelleme ile, sözde ile yapmak, her cihaz türlerini kapsayan, hem sahip olduğu kurumsal ve KEAG'dir ve yükseltmeleri mevcut cihazların yönetimini sağlayan ilk platformda onları güçlendirici ediyoruz. Windows 10 zaten aktif 12 milyon iş PC'ler dahil 110 milyondan fazla cihazlar üzerinde çalışan ve çalışma yeni bir yol kucaklayan ederken geçmişle uyumludur.
Sürekli Yenilik BT Basitleştirme

Bugün BT kontrolü sürdürmek ve hizmetlerin güvenilir kalitesi sunan, modern bir işyerine bugünün karmaşıklığı köprü için tasarlanmış iki ücretsiz hizmet tanıtmak:

İş için Windows Update kendi cihazları güncel tutulur ve onların güvenlik ihtiyaçları azaltılmış yönetim maliyet, karşılanmasını sağlarken BT, kendi kurumlarında güncelleştirmeleri dağıtmadan üzerinde denetimleri sağlar. Özellikler şaşırtmalı dağıtımları ile aygıt grupları kurma ve ağ optimizasyonları ile dağıtımları ölçekleme içerir.
Iş uygulamaları, hem Windows Mağazası apps ve özel hattını - İşletmeler için Windows Mağazası IT 10 cihazları bulmak kazanmak, yönetmek ve Windows uygulamaları dağıtmak için esnek bir yol sunar. Organizasyonlar doğrudan özel depoya uygulamalar, yayıncılık uygulamaları atama veya yönetim çözümleri ile bağlanarak tercih ettikleri dağıtım yöntemi seçebilirsiniz.


Modern İşyeri için Aygıt Seçenekleri Yönetme


Bugünün güncelleme BT etkin ve güvenli, işlerini halletmek için birden fazla cihaz kullanmak için insanları güçlendirmek için iki yetenekleri tasarlanmış tanıttı:

Mobil Cihaz Yönetimi, IT PC'ler, tabletler, telefonlar ve IOT dahil olmak üzere Windows cihazların, tüm aileyi yönetmek için Enterprise Mobility Management gücüyle kullanmak için güçlendirir. Güvenli ve güvenli - Windows 10, bu cihazlarda veri uygulamalara cihazdan KEAG'dir senaryolarını yönetmek tek platformdur. Ve tabii ki, Windows 10 BT iki yetenekleri arasında köprü nasıl üzerinde kontrol vererek, bilgisayarlar ile kullanılan mevcut yönetim altyapısı ile tam uyumludur.
Active Directory katılın Azure IT tek giriş için insanları sağlayan tek dizin korumak ve güvenli bir şekilde, Windows 10 cihazlarının tamamında, Windows ayarlarını ve veri dolaşmak için güçlendirir. AAD ayrıca organizasyonda herkes tarafından bir kaç basit tıklama ile hazır bir işletme haline herhangi bir makineyi sağlayan katılın.

Sizin Örgütü Güvenliğini


Organizasyonun verimliliğini, müşteri güvenini maliyet ve iş gerçek bir etki sürüş - Her hafta haberlerde başka önemli veri ihlali görüyorum. Biz bu ihlalleri sıklıkla tespit etmek 200+ gün sürebilir biliyoruz ve biz onlara muazzam maliyetlerini görüyoruz. Sektör uzmanları, yıl sonuna kadar iki milyon yeni malware uygulamaları orada olacağını tahmin. Biz bu modern tehditlere karşı müşterilerimizi korumak ve her zamankinden gibi özellikleri ile en güvenilir platformu olarak Windows 10 güçlendirmeye devam Windows 10 tasarlanmış:

Kimlik Koruma önlemler donanım tabanlı sanallaştırılmış ortamda iç kimlik ve birçok büyük ihlalleri kullanılan popüler "pass hash" kırar.
Cihaz Guard güvenli şirket cihazlarını tutmak için yardımcı malware yükleme davetsiz misafirlerin önlemek için Güvenilir Boot kullanır.
, Windows Merhaba *** parmak izi ve yüz tanıma dahil kurumsal sınıf biyometri ile şifreleri veda insanları tanır.
Windows Defender, neredeyse 300 milyon, Windows cihazları her gün koruyan ücretsiz anti-malware hizmet.

Yakında, kurumsal veri koruma ayıran ve tüketici verilerinin kurumsal verileri içeren kurumsal verilerin korunmasına yardımcı olur. Şu anda kurumsal müşterilerin bir dizi bugün test edilmesinde, kurumsal veri koruma yakında, Windows İçerdekiler kullanılabilir hale gelir. Her yerde Windows - 10 ile, iş güvenliği için daha sağlam bir teklif bulamazsınız.

Ayrıca bugünün güncellemesinde, biz isterlerse tüm telemetri verilerini kapatmak için bizim kurumsal müşterilerimize sağlamak bizim sözünü teslim ediyoruz. Bu veriler bize, güvenli, güvenilir, ve daha keyifli kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak yardımcı olarak Önemle bu karşı tavsiye ederim. Biz üçüncü parti uzmanları ile çalışmak ve bu önemli konu hakkında görüşlerinizi dahil etmeye devam edeceğiz.
 


linkleri görmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Hemen hızlı Kayıt ol

indirme linklerimiz; Google Drive, Yandex Disk, MegaNZ vb hızlı linklerdir.

  Yorum
  Konudaki yorumlar
  1. 4 Mart 2018 16:41
   Özel Üye - htop2004 -
   sağoşun var olun

  Misafirlerin yorum bırakmasına izin verilmiyor.
  Siteye giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.
  Giriş yapın veya üye olun
  Bilgilendirme
  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
  Sizlerin sayesiyle, Kategorisin de gelişmiş en iyi full program ve full oyun sitesiyiz.

  Programcini.com websitesinde paylaşılan her program, oyun, Radyo toplist, Eğitim Videosu internet ortamından bulunup. sitemize eklenmektedir.
  Telif hakkıyla oluşabilecek her türlü problemi iletişim kısmından bize bildirebilirsiniz.

  Yerli Telif hakları Konusunda çok ciddi ve tutumumuz bellidir.