» » » » Shazam PC Desktop indir
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

Shazam PC Desktop indir

Hagen
Hagen Site Kurucusu 3-09-2017, 07:58
Shazam PC Desktop indir


Evet arkadaşlar, sizi kandırmak gibi oldu fakat; Shazam'ın pc versiyonu malesef ki yok. ama pc'de kullanamazmıyız derseniz. Kullanabilirsiniz.
bunu Adroid Emulatorleri ile yapabilirsiniz.

yani bilgisayarınıza bir Android Sanal işletim sistemi kurmanız gerekmektedir. Ücretsiz Android Emulatör programı indirin. ve sonrasında program açıldıktan sonra google play'den shazam'ı indirin ve kurun. taramak istediğiniz şarkıyı kolay bir şekilde dinletin ve bilgisayarınızda Android işletim sisteminin tadını çıkartın.

Ek Olarak Oyunda oynayabilirsiniz. Telefondan oynayan diğer kullanıcılara nazaran daha fazla yetenek gösterebilirsiniz.скачать dle 12.0
Ziyaretçi

Forum bilgi

Üyelerimiz 160 onaylı konuda toplam 385 yorum yaptılar.
Foruma son olarak 2017-09-09 00:06:10 tarihinde Windows 10 Key Seria isminde konu eklendi.
Forumda toplam 160 konu bulunuyor.
Foruma eklenmiş 160 konudan 160 tanesi onaylı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 160 adet onaylı konuya toplam da 385 yorum yaptılar.

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı