Giriş yap
Veya
yada
Kayıt Formu doldur
loading

Programcini Yükleniyor ...

Son yorumlar
avatar
Dün, 21:56
iP Hider Professional
sağol teşekkürler
avatar
Dün, 20:58
Windows 7
cd ye nasıl yazdıracağım bir yardımcı olumusunuz
avatar
Dün, 20:15
Windows 7
CD ye mi yazdırmam gerekiyor. iso olarak yazdıramadım bir türlü yardımcı olabiilimisiniz
avatar
Dün, 20:00
Adeko 9 - Mutfak
6.3 Bu 9 değil Galiba ...
avatar
Dün, 19:53
MAGIX Fastcut Plus Edition
şimdi yükleyeceğim ama iyi gibi gözüküyor
avatar
Dün, 19:34
Music Maker Premium 2017
fceysbjkcbrjbcjnjkcnjkncknfdcnjncnj
avatar
Dün, 15:26
Internet Download Manager
efsoo adamsıh teşekkürler
avatar
Dün, 15:01
Adobe Illustrator CC
teşekkürler
avatar
Dün, 14:38
Adobe Photoshop CC 2018
teşekkürler
avatar
Dün, 14:01
Euro Truck Simulator 2
çloıkpşlujhuhyug
avatar
Dün, 13:47
Hotel Giant
çok harika bir site
avatar
Dün, 11:03
CorelDRAW Graphics Suite
Site güzel kardeşşş
avatar
Dün, 07:57
FL Studio Producer Edition
Muhteşem Teşekkürler
avatar
Dün, 07:52
FlashFXP 5.4.0 Katılımsız
eline sağlık
avatar
22 Haziran 2018 23:04
Microsoft Office
tesekkür ederim
avatar
22 Haziran 2018 20:02
iDezender
teşekkürler
avatar
22 Haziran 2018 18:40
ReFX Nexus
teşekkürler
avatar
22 Haziran 2018 16:27
Assassin's Creed Origins PC
teşekkürler :)
avatar
22 Haziran 2018 16:18
İskambil Kart Numaraları DVD Video Seti
:) deneyelim
avatar
22 Haziran 2018 16:03
Sidify Spotify Music Converter
uzun süredir aradığımı buldum teşekkürler...
avatar
22 Haziran 2018 14:17
en cok kullanılan vst
güzel paylaşım
avatar
22 Haziran 2018 13:44
Photodex Proshow Gold
slm tatlı şey senin gibi talı olmuş
avatar
21 Haziran 2018 20:38
XFER Serum VST
teşekkürler
avatar
21 Haziran 2018 19:27
Sylenth1
abi müthiş fakat EPUANIM YOKKKKK
avatar
21 Haziran 2018 19:06
Native Instruments Massive
eyvallah çok işime yaradı
avatar
21 Haziran 2018 17:50
Sylenth1
güzel birprogram
avatar
21 Haziran 2018 14:22
Spectrasonics Omnisphere
Videodaki linke giriyorum dosya kaldırılmış olabilir uyarısı alıyorum.
avatar
21 Haziran 2018 13:49
Spectrasonics Omnisphere
Linkleri göremiyorum?
avatar
21 Haziran 2018 01:02
Pal Station Top 40 Kasım
Teşekkürler :)
Hepsini göster
Popüler Editörün Seçimi (Toplist)
Toplam: 4 içerik bulunmaktadır.
P90 Workout Program Eğitim Seti
11999 (Bugün +32)

Programcini - Full indir

Websitemizde; Full Programlar, İşletim Sistemleri, Oyunlar ve Eğitim Setleri bulunmaktadır. Aradığınız çoğu programa ulaşabilir. Sorunsuz, ücretsiz tam sürüm indirebilirsiniz. 32(x86) bit - 64(x64) bit likleri ayrı vermekteyiz. Bilgisayarınıza göre seçim yapabilirsiniz. indirme linklerimiz ise; bulut sürücülerde bulunmaktadır. indirme yaparken hızlı indirebilirsiniz. Sitemiz de özel Üyeliği ücretli veya ücretsiz kazanabilirsiniz.

P90 Workout Program Eğitim Seti


Meta : P90 Workout Program Eğitim Seti
 • 10 Nis 2016
 • 4
 

P90 Workout Program Eğitim Seti

 

Ay önce ouple, Vegas yıllık koç zirvesinde, Beachbody yeni bir program P90 açıkladı. tecrübesi 20 yıl sonra Tony Horton normalde zor, daha yoğun programlarla olsun istiyorum aynı sonuçları sunarken, yapmak kolay hem de bir program oluşturmak için onun uygulamalı bilgi. Slogan gider gibi Yani, doğru - O fitness üzerinde anahtardır. Yapabileceğiniz tek.

tony horton p90
Bir şirket yakından sağlık ve fitness sektöründe trendleri takip ve kendisine geldiğinde dürüstçe bazı yeni standartları belirliyor olarak, Beachbody size uygun hale getirmek için ihtiyaç duyduğu ilgili bilginin bir yeri vardır. kendi egzersiz rutinleri her yönüyle kendi ürünlerini ve sürekli geribildirim kullanılan milyonlarca insan geliyor vaka çalışmaları, bu egzersiz geldiğinde kenar yenilik kesim ile birlikte, Beachbody fitness hakkında en karmaşık sorulara bazı cevaplar tutan inanmak akıllıca .

P90 orijinal Güç 90 serisi bir remake ve metal test etmek için tasarlanmıştır - diğer birçok Beachbody egzersiz (Insanity, P90X) yaptığı gibi - ancak bunun yerine bir düşük yoğunlukta ve çabayla size fitness bir denemek. Genellikle zinde ve sağlıklı olmak ile ilişkili yorucu rutinleri olmadan, şeklinde olsun ya da formda kalmak isteyen herkes için tasarlanmıştır. P90X de "x" aşırı temsil eder; Öte yandan burada aşırı bir şey yok - bu bir herkesin yapabileceği olduğunu.

P90 Workout Program Eğitim Seti

 


o kadar kolay ve basit Ama eğer, ne kadar, sonra ben sonuç alırsınız?

, Bize bu eski defterleri olur mu?

Nasıl P90 Egzersiz ile başlayın mü?

Evet, doğru, ben meydan aldı. Ve egzersiz benim değerlendirme devamını oku olanlarınız için bu hakkın, muhtemelen garip? İki derece zor antreman programları İltica: Her şeyden önce, ben Insanity ve Insanity tamamladı. Bu yüzden bana yoğunluk ölçeğinde düşük gidilir, ne oldu?

İşte ben ilişkilendirmek olacak birçok düşünüyorum bir hikaye

Birkaç yıl önce bir fit ve sağlıklı bir vücut yaratmak için benim alışkanlıkları değişti. gelişigüzel başka bir fitness rutin geçtikten sonra, ben Delilik egzersiz keşfetti (Beachbody en büyük geri gün vurmak). egzersiz tamamlayarak fitness benim bütün anlayış değişti. Ben sonra oldu sonuçlar elde bedenimi yeniden şekillenen ve dürüstçe hayatımı remodeled.

Bir yıl geçti, ve ben başka bir atış bile zor meydan aldı - Insanity: İltica. Bu yapılan bir program, spor fanatikleri kendi sınırlarını test etmek için ben, herhalde oldu. Ve ben de benimkini test etti. Bu şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu fiziksel sorun oldu. Bedenim, bir yan sonucu olarak, her zamankinden daha iyi bakıyordu.

daha kompakt ve daha kısa, ama şaşırtıcı derecede daha etkili - Bundan sonra, yeni Insanity, Insanity Max 30 egzersiz denemek zorunda kaldı.

Ama sonra ne oldu? Hayat oldu.

Ertesi yıl, hayat kesintiye ve ne yapmak ve korumak için bir kez kolay oldu daha zor hale geldi. İşim benim program daha büyük bir bölümünü aldı, bir aile hayatı kurma zorlukları birbiri ardına yığılı. Henüz tek başına, görünüyor bir fit ve sağlıklı bir vücut bakımı, imkansız bir misyon daha giderek oldu. Engellenme başladı ve hayal kırıklığı, kırık beklenti ve kızgınlık bir bahçe çeşitli izledi. Başka ile bir program karıştırılarak melez egzersiz yapıyor, spor salonuna giderek uygunluğu yeniden keşfetmeye çalışıyordu. Oldukça anlamsız oldu.

Ben şekil çoğunu kaybetmiş ve fonksiyonel spor sadece bir quaintly arkaik bir terim haline geldi. Fitness, bu ortamda, hiç şüphesiz hayal kırıklığı bir hatırlatma oldu. Tahmin edilebileceği gibi, ben gerçekten rahatsızdılar bir şey, uzak sağlık ve fitness beni emme aşağıya sarmal girdi.

Tony Horton egzersiz (üzgünüm dostum) herhangi yapmadım rağmen, ben her zaman motivasyon ve fitness bazı ek tavsiyeler (YouTube kaya üzerine yaptığı hızlandırılmış serisi) için onu izledi. O benim bir rol modeli ve inanılmaz iyi ilgili her şeyi sağlık ve fitness tecrübeli bir adam. O kadar olsa da, bu adam yaşlanma ve zinde ve sağlıklı kalmak değil kod çatlattı görünüyor. Onun tavsiyesi ile ben ilkelerin sadece çift spor sonuçları sürücü düşündüm.

Çeşitlilik, tutarlılık ve hazır hissettiğinde ante upping ... Bu, tüm geleni yapıyor ve dinlenme unutmadan ilgilidir.

p90 egzersiz yorumu
Geçmişte freakishly yoğun egzersiz saplantı olmasına rağmen fitness Onun basit yaklaşım, bana bunu uygun olmanın ne demek uygunluk bazı temel kavramları, yeniden düşünmeye ve nasıl uzun mesafe üzerinden onunla yetişmek için yaptı. Yeni P90 egzersiz duydum an, bu ben alabilir olarak uyuşukluk dışında benim sihirli kartı olarak yakındır biliyordu. Ben Beachbody içinde bazı insanlar temas ve voila orada benim ön kapıda DVD ile kutuyu kez girdim.

kendi programları hakkında birçok değerlendirme yapma, Sizlerin ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip, böylece P90 incelemek ve bu sitede yayınlamak istedim. Onlar çok yararlı ve yayın tarihinden önce ay benim isteği çift verildi. Küçük onlar benim niyet ve öncelik geri trende almak için kendim için egzersiz kullanmak olduğunu biliyor muydunuz. Ama ben sapmak ...

Neden söylediklerimi dinlemek gerekir?

Ben mümkün olduğunca bu P90 yorumu detaylı yapabilir ve karar size şeyler bırakacaktır. Ne herhangi bir egzersiz hakkında, egzersiz hakkında kapsamlı bir inceleme yazmak için bana nitelendirir? Orada bu konuda benim itibarını artırmak için söyleyebiliriz çok, ama burada bir Kısaca şeydir:

Geçmişte Beachbody programlarının çift için en ayrıntılı bazı değerlendirmeleri oluşturulur ve şimdiye kadar hayal daha fazla geri bildirim aldık. Yaklaşık 1000 deneme-uzun yorum ve daha fazla e-postalar ben daha sayabilir, dürüstçe ben egzersiz değerlendirme konusunda yazmak için izin ediyorum bu bir yana, alçakgönüllülük düşünüyorum.

Bunun üzerine bir süre koçluk, bu yüzden çoğu insan egzersizleri bu tür mücadele nerede olduğunu biliyorum. Ayrıca, benim kız arkadaşım aslında çok iyi ilgili her şeyi beslenme içine usta, bu yüzden de Beslenme planı gözden geçirirken ben ona yardım istedi. tüm en önemli şey? - Ben P90 tamamladı ve resim ve etajer ile geri fitness yolculuğumu paylaşmak üzereyim.

Yeni P90 egzersiz incelemesi - Sadece 90 Günde Fit Başlarken Your Gateway!
Yeni P90 egzersiz incelemesi - Sadece 90 Günde Fit Başlarken Your Gateway!
P90 Egzersiz Nedir? - Fitness On-Switch

Yani bu yeni P90 nedir? Bu yorum Tüm egzersiz anlatacağız olarak, aşağıda çok detaya ve hatta size onunla yapılan bazı sonuçları resimleri verecektir. Ama bize temelleri ile başlayalım.

P90 egzersiz egzersizleri setler halinde uzunluğu (25-45 dakika) ve çeşitlendirilmiş değişen egzersiz programı ile, bir 90 gün egzersiz programıdır.

Bu 90 gün içinde sonuç verir ve sürece büyük bir formda kalmak istediğiniz gibi onunla devam edebilirsiniz dikkate şiddetine alarak. Kolay ve eğlenceli Tony Horton şirin ve manyetik çekici kişiliği featuring yapmak için, bu program tam size önümüzdeki yıllarda ve yıl boyunca günde yapmak isteyeceksiniz şeydir.

3 Kasım yayımlanan ve yine medyanın ilgisini eksik, bu program spor dünyasını sarsacak yakında üzeredir.

Bu program, devrimci olarak tarif edilmektedir muhtemelen neden uygunluğun temel dayanak zorlu ile yapmak zorunda kalabilirsiniz. hala yoğunluğu düşüktür ama gerçeği yıl uzun deneyim ve deneme yanılma türetilen çok daha sofistike egzersiz rutinleri, işaret, aynı sonuçları verir. insanlar P90X serisi dudak ücretli servis ben sadece olacak yeni P90 ne kadar büyük bir hit hayal edebiliyorum.

İnsanlar, onların milyonlarca P90X ve Insanity çalıştı ve nazik geribildirim verdi. Beachbody dinledi ve farklı bir şey, yapılabilir bir şey yarattık.

"P90 egzersiz 20 yıldır öğrendiğim her şeyin sonucudur. İşte anahtar ...
kadar az dakika 25 olarak günde, P90 sizi çalışarak değil, vücudu tamamen sizin değiştirmek yardımcı olacak zor ama basit tutarak. Basit kardiyo. Basit direnç eğitimi. porsiyon kontrolü için basit bir yaklaşım. Ben bu yeni egzersiz kolay demeyeceğim. . . ama şimdi halletmek için bir sürü daha kolaydır. Ve bu P90 nihayet istediğiniz vücut elde etmenize yardımcı olacaktır nasıl "-. Tony Horton
Neden P90 Egzersiz?

p90 olsun sonuçları
Bu P90 inceleme sizinle götürmek üzere sadece bir ya da iki nokta vardır, onlara bu olalım:

P90 Workout Program Eğitim Seti

 


Yeni P90 egzersiz daha az yoğun olduğu ama yine de diğer daha zorlu rutinleri hemen hemen aynı sonuçlar verir. Herkes bunu yapabilir. Her egzersiz için ek değişiklikler bile var. Bu gerçekten yapabileceğiniz biridir.
P90 egzersiz size sonuçlar elde sonra bile bunu devam edebilirsiniz tek programdır. Ben uzun mesafe üzerinden yetişmek imkansız çıkış buldum diğerleri egzersiz uzun, freakishly yoğun -ve vardır. Dengeli kardiyo, güç, esneklik ve dayanıklılık, size hem görünüm ve işlevsel uygunluk getirmek için birleştirdi. sağlık ve fitness günlük fincan alma gibi.
"Hardcore egzersiz herkes için değildir. Yani, sadece 20 pound kaybetmek ne isterseniz? Ya da üniversitede vardı kas tonusu bir kısmını geri almak. Belki de bir sırt ağrısı olmadan sabah yataktan kalkmak istiyorum. Bunun için ihtiyacınız olan tüm basit bir şeydir. Temel. Yapılabilir. "- Tony Horton
Eğer P90 düşünmelisiniz 10 nedenleri:

Kendi evinizin konforunda içinde P90 programı yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir havlu, bir su şişesi ve halter kümesidir.
nereye giderseniz gidin size, otel odasında, laptop DVD koymak ve açık P90 dışarı yapabilirsiniz. Ben Korfu İyon ada benim kız arkadaşım ile bir meslek şu anda değilim, ve biz plajda her sabah P90 yapıyoruz.
egzersiz herhangi bir yorucu fitness rutin olarak daha kısa ve daha az yoğun, ama hala etkilidir.
her hareket değişiklikler vardır. Eğer yaralanma P90 çeşit karşı karşıya iseniz de kurtarmak için mükemmel bir rutin olabilir.
Bu kardiyo, güç, denge, esneklik ve çeviklik iyileştirilmesi egzersizleri mükemmel bir karışımıdır.
Böyle Yoga, Pilates, Aerobik, geleneksel Mukavemet eğitim, kardiyo, jimnastik ve atletizm eğitimi gibi spor çeşitli bölgelerinden katılan birçok ilke ve teknikleri vardır.
Yolculuğunuz izlemek için takvim vardır.
no-beyin, pratik ve gerçekten etkileyici beslenme planı vardır.
Sen sonuçlar elde sonra bile bu programı yapabilirsiniz. Büyük şekil-içine tutmak için bu diğer egzersiz ile karşılaştırıldığında bir çok temel bir farktır.
İşe yarıyor
Oh, ve bir bonus tek - Tony Horton ihtiyacınız olan tüm küçük bir motivasyon olduğunu size ispat edecektir. O en iyi teknik direktör ve motivasyon ve yapmanız gereken tüm itme oyun.

Neden DEĞİL P90?

Her şey burada pembe; ve ben çiçekli nesir yazmak niyetinde değilim.

kazanımların Değil bir çok kas kütlesi geldiğinde. Burada gerçekçi olalım. Oldukça kazanmak, ama spor salonu hantal adam göz unutacak. Bunu güçlendirilmesi ve çevresindeki yağ dokusunu kaybederek, görsel her kas tanımlayarak rağmen, o etkileyici bir görünüm sağlayacaktır.
Bunun için çalışmak zorunda kalacaklar. Ben pazarlama yapabilirim bir çok güven verici proposition- herkes gider biliyorum. Ama bize burada gerçekçi olalım. Bir ter kırmak ve yine sonuç alamadım bekleyemezsiniz. Bunun için çalışmak zorunda OLACAKTIR. Eğer tembel ve hiçbir şey yakın yapıyor bir güzel görünümlü altı paketi ile size verecektir düşünüyorsanız, beni hiç, asla BT diyor biri olsun.
Bazı insanlar, daha iyi olsa da, herhangi bir arka plan gürültü varken atlatmanın sevmiyorum. Oysa yalnız asla konuşmaya durur adam. Ben mizah duygusu onun cazibesinden etkilenmiyor ve alerjik bu, koymak iyi nasıl Tony oldukça motivasyon, ama bazı olduklarını insanlardan duydum. Ben şahsen ben hayal edebileceğiniz herhangi bir kişi daha bana daha motive çıkış çalışırken onu dinlerken keyif alıyorum. Burada, özellikle de hızlandırılmış dizi egzersiz rutinleri YouTube'dan bazı alıntılar izleyebilirsiniz ipucu bir olduğunu ve o egzersiz aracılığıyla alır yolu gibi olup olmadığını görmek.
Sen o yürürken normal yapmak bir gürültü daha yüksek sesle bir şey duyar bile polis arayacak size altında yaşayan komşu türü var. P90, bazı çok atlar vardır çok atlama yok olsa Üzgünüm çocuklar, burada-yardımcı olamaz ...
Yeni P90 egzersiz incelemesi - Sadece 90 Günde Fit Başlarken Your Gateway! Yeni P90 egzersiz incelemesi - Sadece 90 Günde Fit Başlarken Your Gateway!
Kim P90 için yapılmıştır?

diyerek "herkes" tür sizin için belli belirsiz koyarak ise, bana bu şekilde koyalım:

önce hiç çalışmamış insanlar
Diğer egzersiz çalıştı ancak başarısız insanlar onlarla sopa ile
yoğun yorucu rutinleri tarafından uzak döndü insanlar
vardı, ya da bazı fiziksel yaralanmalar var ve insanlar spor aleminde kendileri için uygun bir şey bulmak için görünmüyor olabilir
Bir kez var, ama onların planları ile karıştırmasını ömre sahip insanlar, yıllar boyunca kaybettim (Hey, feragat ediyorum, gördün mü?)
yorucu egzersiz olmadan müthiş görünümlü ve zinde ve sağlıklı olmanın yararları isteyen insanlar, normalde onunla ilişkili.
uyum vardır ve nasıl biliyor, ya da zor bulmuyorum insanlar, formda kalabilmek için. (Orada…)
P90X ve diğer Beachbody egzersiz Karşı P90 egzersiz

yüzeyde gözlemleyerek, bunun yerine diğer daha önce yayımlanan programlar P90 yoğunluğu neden arkasındaki temel argümanı. Veya bunun da eksikliği. Ama bana perspektif içine bazı şeyler koyalım ...

P90, bir kenara yoğunluğu açısından daha düşük bir giriş engeli sahip olmaktan, kendi sınırları ve fiziksel kapasitesi dahilinde itmek böylece tasarlanmıştır. Fitness seviyesi İLGİSİZ olduğunu.

Tabii, P90X ve Insanity sizin sınırlar içinde zorlayabilir benzer bir premise- üzerinde çalıştı. Fakat insanların çoğu fiziksel yetenek çok programın gerçek ilerleme yapmak için sizden ne gerektirir gerisinde bulduk. Bu koşullarda, sadece katılımcıların programın için tasarlanmış yapıyor değildi, ama onlar zor bilge, istatistik programı terkinin çoğu yapılmış all bir aksaklık de bir şey yapmak için buluyorduk.

Öte yandan P90 herkes tarafından yapılabilir.

egzersiz modifikasyonları var ve onlardan daha fazla tamamlamak mümkün kılan bir şekilde ilerliyor ve bunların modifying- bütünlükleri ile vardır.

bir zamanlar en zor egzersiz rutinleri bazı alışık ve inanılmaz sonuçlar elde edildi kim benim gibi olanlar, hala eğlenerek edilmelidir. P90 kendi metal test etmek için, hatta spor gaziler için bir rutin sunuyor.

Zaten bu P90 egzersiz aldım Ayrıca, artık Talep inceleme bu Beachbody daha okumak, Talep akışı hizmetinde yeni Beachbody ile dinleyebilirsiniz.

Eğer tamamen farklı bir şey arıyorsanız eğer, bu Cize egzersiz incelemede bu konuda daha fazla okuyabilir, Cize dans egzersiz kontrol edin.

Bu nasıl mümkün olabilir?

Basitçe söylemek gerekirse, egzersizler bir başarı P90X ve Insanity gibi yapılan aynı ilkeler bazı izleyin. Bazı hamle setleri içinde temsilcileri gerektiren yapabileceğiniz kaç temsilcileri arasında mevcut sınırlar, diğerleri zorlayabilir bir dakikalık aralıklarla, içinde çerçeveli ise hafif veya daha ağır ağırlıklar ile yapılabilir. Bu, her iki başlangıç, orta ve ileri kategoride P90 koyar.

dikkate değişiklik koyun ve hatta bebekler bunu yapabilirsiniz.

spor meraklıları ve gaziler, doğru sonuçlar elde etmek için gidiyoruz neden Tamam, ama bu açıkça yapıyor? Ne başlayanlar hakkında?

Eh, bu yoğunluk seviyesini izleyerek hangi şu anda gerçekte ilerleme en iyi şekilde gerçekleştirme yeteneğine sahip olduğunu, çıkıyor. Diğer bir deyişle, P90 gün sonra gün sonra yoğunluk günü dozaj yapar. Bu şekilde, vücut yoğunluğu bir seviye uyum sağlar ve hızlı bir şekilde hatta herhangi bir kayda değer bir fark fark etmeden vites yapabiliyor.

Sadece ilk hafta modifikasyonları yapmak mümkün olup olmadığını, basit İngilizce tercüme, size ikinci bir içine zaman egzersiz çoğunu yapmak mümkün olacak. Bu matematik bir ay ekleyin ve yüksek yoğunluğu programın her egzersiz yapıyor olacak. şey - değişiklik yapmanın ilk haftasında olduğu gibi, 90 gün sonunda en yüksek yoğunluk performans kadar yorgun olacak.

P90 Workout Program Eğitim Seti

 


Yeni P90 hakkında başka büyük şey Tony Horton çalıştı her şeyi aldı ve bunun üzerine geliştirilmiş olmasıdır. Yani diğer programlardan herhangi önce kullanılan hiçbir zaman hamle göreceksiniz. egzersizleri zorlu, eğlenceli, ilgi çekici, yenilikçi, ve en önemlisi inanılmaz etkili. O bilim, kişisel deneyimi 20 yıl sürdü ve ilkeleri ve atletik eğitimi, vücut geliştirme rutinleri, jimnastik, yoga, pilates gelen teknikleri, birkaç isim boks, aerobik, Kick ...

P90 beklediğiniz için mi? - Gerçeklik kontrolü

p90 dahil
bir şey toplam acemi olsa bile pound 20 ila 40 dan kaybetmek bekliyoruz.
Eğer gerçekten kazmak ise kas kütlesi adil bir miktar kazanmak ve daha düşük bir yoğunlukta eğitim ile daha rahat bile büyük bir kas tanımı almak için bekliyoruz.
Daha hızlı, daha çevik, daha güçlü, daha esnek hale ve dengesini iyileştirmek için bekliyoruz.
konfor bölgesi sınırları üzerinde SADECE biraz rahatsızlık kendinizi yatırım ve hissetmek için bekliyoruz. (Başka ne her şeyi P90 ayıran)
Her şeyi gerçekleştirmek veya değişiklikler ile başlar ve tam yoğunluğuna elde edebilmek için bekliyoruz.
sağlık, uyku, bağışıklık sistemi ve ruh geliştirmek için bekliyoruz. Dramatik.
bir sürü, eğlenmek bekliyoruz.
diğer fitness rutinleri ve rejimleri aksine, bu yolculuğun keyfini üzeresiniz.

İşte beklentilerinize getirmek için gerekli olan budur:

pakete dahil:

fazlar A, B ve C artı bonus biri bölünmüş 9 ilerici egzersiz
"Vurmak için nasıl" öğretici
Basit Beslenme planı
A 4 kademeli güç planı (bu Tony- bir sürpriz hediye ne söylüyorum değildir)
90 gün egzersiz takvimi
Bir yüksek dereceli kaliteli direnç bandı
Online destek tüm sorularınıza cevap ve programın her yönü ile size yardımcı olmak için
6 Gün parçalamak (sen nasıl baktığınıza dramatik bir değişim yapmak istiyorsanız Beachbody başka bir bonus hediye. Bu çok yararlıdır. Büyük bir geçici araç)

linkleri görmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Hemen hızlı Kayıt ol

indirme linklerimiz; Google Drive, Yandex Disk, MegaNZ vb hızlı linklerdir.

  Yorumlar
  Konudaki yorumlar
  1. 22 Aralık 2017 10:33
   Site Üyesi - kcemcelik -
   Yeni değil eski workout içerik

  2. 3 Ekim 2016 16:53
   Ziyaretçi - Leopar3540 -
   linki göremiyorum

  3. 22 Nisan 2016 15:47
   Site Kurucusu - ayizim -
   Rar şifresi www.programcini.com

  4. 12 Nisan 2016 21:45
   Site Üyesi - parabol -
   programı indirdim şifre istiyo şifreyi dosyaların içinde bulamıyorum

  Misafirlerin yorum bırakmasına izin verilmiyor.
  Siteye giriş yapmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir.
  Giriş yapın veya üye olun
  Bilgilendirme
  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
  Sizlerin sayesiyle, Kategorisin de gelişmiş en iyi full program ve full oyun sitesiyiz.

  Programcini.com websitesinde paylaşılan her program, oyun, Radyo toplist, Eğitim Videosu internet ortamından bulunup. sitemize eklenmektedir.
  Telif hakkıyla oluşabilecek her türlü problemi iletişim kısmından bize bildirebilirsiniz.

  Yerli Telif hakları Konusunda çok ciddi ve tutumumuz bellidir.