» » » » internet explorer çalışmayı durdurdu hatası
Son Yorumlar

Anket


Sitemizi CTRL + D ye basarak Sıkkullanılanlara Eklediniz mi ?


 

internet explorer çalışmayı durdurdu hatası

Hagen
Hagen Site Kurucusu 17-11-2016, 05:35
internet explorer çalışmayı durdurdu hatası


Bir sorun programın düzgün çalışmasını durdurdu. Windows programı kapatacak ve çözüm varsa size bildirecek

Yukarıdaki yazdığımız hatayı şayet alırsanız bunun tek bir sebebi yoktur. size vereceğimiz yöntemleri uygulayarak bu dertten kurtulabilirsiniz.

1. adım
Başlat > Tüm Programlar > Donatılar menüsüne gidin ve Sistem Araçları’ndan Internet Explorer (Eklenti yok)’u seçin. ve tekrar internet explorer'i açmayı deneyin şayet açılır ise yüklenmiş olan eklentilerden kaynaklanan bir sorundur. hangi eklenti size internet explorerin hata yapmasına sebebiyet veriyorsa onu kaldırın.

2- İnternet explorer ayarlarını sıfırlamak
Bu adrese gidip ordan indirdiğiniz dosyayı yükleyerek internet explorer'inizi fabrika ayarlarına alabilirsiniz. ben ayarlarımı değiştirmemiştim demeyin bunu bir çok virüs bilgisayarınıza zarar vermek için sizin yerinize yapıyor..

Yukarıdaki adımları uygulayıp ve halen çözemediyseniz alttan yorum yazarak bize sorun bildirin. cevaplayım.скачать dle 12.0
Ziyaretçi
avatar
Ziyaretçi mehmet 19 Aralık 2016 23:02
teşekkürler

Forum bilgi

Üyelerimiz 160 onaylı konuda toplam 386 yorum yaptılar.
Foruma son olarak 2017-09-09 00:06:10 tarihinde Windows 10 Key Seria isminde konu eklendi.
Forumda toplam 160 konu bulunuyor.
Foruma eklenmiş 160 konudan 160 tanesi onaylı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 160 adet onaylı konuya toplam da 386 yorum yaptılar.

Programcini Full Programlar Websitesi, 6 Eylül 2015 tarihinde kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de ki Full Programlar indirebileceğiniz, En iyi site olmaktır. Full program olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Full oyunlar, Türkçe Dublaj Filmler ve Saglam indirebileceğiniz full programlar sitemizde bulabilirsiniz.

Websitemiz Yanı sıra; Türkçe Windows Sürümleri, Full Program Arşivi, katılımsız programlar, Autocad, Corel, Adobe, Eset nod32 gibi bir çok full programlara ev sahipliği yapmaktadır.


içerik olarak günden güne veritabanı genişlemekte, ziyaretçi ve tanınırlık artmaktadır. umarım ileride full site olarak en sık olarak uğrak yeriniz olur ve program sitesi olarak sizlerin kalbinde bir yer ediniriz.

Tüm Telif Hakları Saklıdır.
2015 Website Teması Programcini'ye aittir.

2015-2017 Programcini.COM v1.25

html valid css valid
Yukarı Aşağı